Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mely kategóriákat szoktátok...

Mely kategóriákat szoktátok látogatni Gyakorikérdéseken? Vajon melyik témakör pörög a legjobban, melyik a legkihaltabb?

Figyelt kérdés

febr. 10. 20:29
 1/4 A kérdező kommentje:

Én a legtöbbet magasan az Emberek kategóriában írogatok. Az emberi tulajdonságok, emberi viselkedés és jellem nagyon érdekel.

A Politikát csak olvasgatni szoktam, szörnyülködésképpen, nem állok bele vitákba. Hát jah, ott kicsit khm.. alacsony a színvonal. Ritkán a Családi kapcsolatokat, meg az Egészséget olvasom, meg a GYIK-et.

A Szexualitás kategóriában jókat szoktam nevetni a sok kamun, meg a fétises embereken. 😂😂 Néha nézem a Vallás témakört.

A többi topikot nem szoktam látogatni, hidegen hagy, vagy nem értek hozzá, pl Számítástechnika, Elektronikus eszközök.. Állatokat meg nem olvasom, mert nincsenek háziállataim...

febr. 10. 20:39
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a "szexualitás" és a "felnőtt párkapcsolatok" pörög. Én csaknem mindegyiket figyelem, de legjobban talán a közoktatás érdekel.
febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lucifer-666 ***** válasza:
Kultúra és közösség, azon belül főleg a vallást. Egyéb kérdések. Ezotériát egyre ritkábban.
febr. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Gy.k. által közöltekből, jelöltekből is lehet kategória aktivitást megállapítani.

1./ A külön jelölt, friss, 24 órán belül megjelent kérdések, válaszok száma alapján: [link]

2./ A toplisták változásjelzései alapján. Nem mindegy, hogy a toplistán szereplő 500 használó névből 111-nek, vagy 497-nek a pontszáma változatlan egyik napról a másikra. [link]

febr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!