Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miként jelenik meg a bűn és...

Miként jelenik meg a bűn és büntetés (bűnhődés) motívuma a Bánk bánban?

Figyelt kérdés

nem nem vletek szeretném megcsináltatni a feladatom, csak nem nagyon volt időm elolvasni, így nem nagyon tudok példákat mondani erre. mert igazából a motívum jelentését értem és tudom mit jelent, viszont a könyet nem nagyon ismerem. Vagyis csak nagyon felületesen...

valaki egy két példát tudna írni. Köszönöm előre is.



febr. 12. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Elemzésekkel tele a net.
febr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem olvastam kötelező irodalmat soha, engem ez nem köt le. Ettől függetlenül elemzésekkel, rövid cselekménnyel, összefoglalóval, rövidítésekkel tudtam dolgozni, és az összes félévem 4-5-ös volt irodalomból. Persze voltak húzósabb művek, mint mondjuk az ember tragédiája, de nem baj.
febr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Legyél szíves a házit nem innen kikérni mástól.

Az oldal nem házik megírttatására való!

febr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Te meg tanulj meg olvasni már nem azért.

oda írtam hogy nem azt kérem hogy csináld meg helyettem hanem csak egy két példát írj/írjatok rá.

egyébként a feladatom az egy nég oldalas fogalmazás a Bánk bánban fellelhető uralkodási uralkodási formák felpítésének a jellemzése. Valamint egy egy példa valamint kifejtés ( amit megjegyzek nem kértem csak példákat) erre amit kiírtam. Szóval egyáltalan nem azt kértem hogy csináld meg a feladatomat.

febr. 12. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elmúlt pár órában már több mint harmadát elolvashattad volna. Mi akadályozott meg benne?
febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kérlek azóta már meg is csináltam mert csak ennyi hiányzott belőle te nagy okos. Nem is értem hogy miből feltételezted, hogy ennyi idő alatt nem sikerült megcsinálnom. Amugy meg tapsolja meg magát az utolsó két válaszadó, mert se olvasni se gondolkodni nem tudnak
febr. 12. 21:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazából senkit nem érdekel a Bánk bán.

Ezek a kötelező f@szságok csak arra jók, hogy legyen mivel elcseszniük a fejlődésben lévő fiatalok adott életszakaszát, - érdemi tartalmat nem képesek felvonultatni az irodalomban (sem), csak van, hogy legyen.

febr. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!