Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha felajánlanák, hogy egyéb...

Ha felajánlanák, hogy egyéb büntetésed kiválthatod testi fenyítés elszenvedésével, megtennéd?

Figyelt kérdés

dec. 18. 16:59
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok, és bármilyen más büntetést kiváltanék így
Nő vagyok, és bármilyen más büntetést kiváltanék így
Férfi vagyok, és bármilyen börtönbüntetést kiváltanék
Nő vagyok, és bármilyen börtönbüntetést kiváltanék
Férfi vagyok, és hosszabb börtönbüntetést kiváltanék
Nő vagyok, és hosszabb börtönbüntetést kiváltanék
Férfi vagyok, és közepes pénzbüntetést kiváltanék
Nő vagyok, és közepes pénzbüntetést kiváltanék
Férfi vagyok, és nagy pénzbüntetést kiváltanék
Nő vagyok, és nagy pénzbüntetést kiváltanék
6 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Csak ha nőtől kapnám a büntit, akkor igen.
dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Most az a kérdés hogy vissza kéne e vezetni azt a rendszert hogy a tolvajoknak levágják a kezét meg forró ólom a fülbe kerékbe törések egyéb csonkítások?

Kérdezd a sitteseket.

dec. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1, Nem nőtől, nem férfitól, egy arctalan névtelen láthatatlan végrehajtótól, amennyire lehet gépiesítve, sterilen.


#2, Nem maradandó dolgok, de nagy fájdalmak. Mondjuk egy három kilós büntetés helyett egy fenekelés, vagy egy év börtön helyett egy alapos korbácsolás. Pár nap/hét lábadozás, de utána minden rendben lenne.

dec. 18. 23:36
 4/5 anonim válasza:

Kérdés, a testi fenyítésnek lennének maradandóbb következményei (pl. törött csont, vágott bőr) ?

Valamint puszta kézzel csinálnák, vagy valamilyen eszközzel ?

jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4, a dolog lényege a fájdalom. Törött csont semmiképp, de zúzódások, véraláfutások lehetnek, fenkelés, korbácsolás révén. Olyan ami elmúlik magától, nyom nélkül, de egy darabig azért látszódhat, fájhat.


A lényeg az, hogy a fájdalmat választanád-e. Lehet olyan képzeletbeli büntetés, ami iszonyatosan fáj, de semmi nyomot nem hagy.

jan. 23. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!