Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lyra és Will Az úr sötét...

Lyra és Will Az úr sötét anyagai cimű műben miért nem lehetnek együtt?

Figyelt kérdés
Ezt a logikai bakit fedeztem fel a soroztaban.Ez most nem egy happy end volt,lehet hogy el kéne olvasnom a könyveket is.

márc. 5. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Egyikük sem képes a saját világán kívül túlélni, ezért nem hagyhatja el azt. Nem tudnak együtt lenni, hiszen ahhoz legalább az egyikük elhagyja a saját világát, ami számára végzetes lenne.

(a sorozat vége hatalmas katyvasz volt, én ott végleg elvesztettem a fonalat, semmit nem tudnék visszaidézni belőle a meleg angyalokon és valami nagy harcon kívül aminek nem tudom mi lett a vége)

márc. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes leírást

Annyi merült még fel bennem hogy miért végzetes az hogy nem a saját világukba vannak?

márc. 5. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennek csak utánakerestem. Itt azt írja egy komment, hogy Will apja is beteg lett, amikor más világba került. Bármelyik hagyja el a világát, ugyanígy beteg lesz és meghal.

[link]


Még további spoileres részt írnak a könyv vonatkozásáról is a linkelt kérdésben. A sorozatost leírom, mert elvileg láttad: a démonok nem élik túl tíz évnél tovább más világokban, ez valahol elhangzott benne.

márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Nekem nem rèmlet hogy csak 10 èvig èlnek más világban.

márc. 5. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!