Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találhatnék olyan “élettár...

Hol találhatnék olyan “élettársat” akivel akár évtizedekig együtt lehetnék és olyan lenne mint egy testvér?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve, minden nap pánikrohamaim vannak a jövőm miatt

Párkapcsolatom sosem volt és sosem lesz, teljesen alkalmatlan vagyok rá és nem akarom hogy hozzam érjen senki.

Nekem olyan az hogyha párokat látok, mintha egy sci-fi filmet néznék

Viszont ha arra gondolok hogy egyedül fogok lenni egy kis albérletben egy szobában, akkor inkább megölöm magam

Egész életemben vágytam egy testvérre, de egyke vagyok, úgyhogy meg ez sem adatott meg

A családban volt egy rokon aki élete végéig a testvérre támaszkodott, mert ugyanúgy nem volt senkije mint nekem

Neki szerencséje volt, de én egyke vagyok.

Van egy távolabbi rokonom, aki szintén egyedül van, középkorú és már voltam is nála, sokáig úgy gondoltam hogy akkor majd együtt fogunk élni, de mentális beteg, valószínűleg nárcisztikus és tejesen elviselhetetlen… 1 napot vele vagyok és meg akarom ölni magam még jobban

Hol lehetne hogy “kapcsolatot” találni aminek semmi köze nincs a párkapcsolathoz hanem inkább testvérként élhetnénk? Lehetséges ez egyáltalán?



2022. szept. 7. 14:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%
És ez miért is lenne jó a másik embernek?
2022. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
11%
Ha nő vagy, akkor könnyen fogsz találni másik embert, főleg akkor, ha csinos vagy.
2022. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
87%
Te mit tudnál adni egy ilyen kapcsolatban?
2022. szept. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

"A családban volt egy rokon aki élete végéig a testvérre támaszkodott, Neki szerencséje volt"


Neki igen, na de a testvérnek...

2022. szept. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kicsit még mesélnél magadról, egyszerűbb lenne a dolog.
2022. szept. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha van normális jövedelmed, biztosan lesz, aki beköltözik hozzád cserébe, hogy nem kell dolgoznia, él a tiedből. Még örülni is fog, hogy csak a háztartásodat vezetheti, és nem kell a lakhatásért szexelnie is.
2022. szept. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
85%
Viszont el kell viselned, hogy ő jó eséllyel nem aszexuális, mint te, így lesznek vágyai, amiket mással elégít majd ki, és hol szexeljenek, nyilván nem az árokparton, a partnereit oda fogja vinni hozzátok.
2022. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
11%
Keress egy meleg srácot.
2022. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ilyen lakótársat csak úgy találsz, ha neki ebből haszna lesz. Ingyen nem.
2022. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
26%
A melegek többsége promiszkuis, a kérdező nem hiszem, hogy örülne annak, ha hetenként új idegen pasikkal járna fel a lakótársa.
2022. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!