Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem kaptam se sms-t se email-t...

Nem kaptam se sms-t se email-t a postától?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy kínai csomagot. Ma kézbesítették volna, de se előtte se a mai napon nem kaptam róla értesítést, csak a nyomkövetés által tudom. Nyílván ezért sikertelén kézbesítés. Se értesítőt nem hagyott a postás se semmit. Ha holnap bemegyek nyitásra a helyi postára akkor kiadják?

márc. 25. 16:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem, hogy egy 70 grammos kis levél amiben egy karkötő van. (nyílván nem fért volna bele a postaládába, had rohangáljak én a FUTÁRszolgálat után)
márc. 25. 16:48
 2/4 anonim ***** válasza:
70 grammos levél pont befér postaládába de értesítést valószínű kapsz, holnap.
márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Én is így jártam... a nyomkövetésen láttam hogy sikertelen kézbesítés. Másnap a mocsadék megint rányomta délután 13 óra magasságában a sikertelent.

Elkezdtem telefonálgatni. MPL diszpécser megmondta, hogy sem aznap, sem előtte nap fel sem vette a futár kézbesítésre a csomagot. Felhívtam azt a postát ahol reggel kezdenek a futárok és felveszik a csomagokat. Azt mondja a csaj hogy keresett a futár, de nem talált. Jah mondom nálunk a cégnél van portás, meg 3 kamera ami rálát a kapura ahol bejárnak más futárok is. Akkor most megyek és visszanézzük a felvételeket. Erre hebegés-habogás.... majd azt mondja hogy menjek be délután, miután visszaért a futár a postára a csomagért. De mondom felhívtam az MPL diszplcsert is és ő azt mondta, hogy fel sem vette a futár. Megint hebegés és hirtelen megtalálták a csomagomat ott a postán.

De persze elérték a rohadékok a céljukat: bementem, nem nekik kellett elhozni a csomagomat. Persze kapott a csomagos ablaknél ülő csaj a pofájára. Majdnem elsírta magát.

Azóta máshol lakom. Itt is dettó ez van. Minden második ajánlott levél nem jön meg. 2 utcával arrébb dobják be a leveleket, stb. Nem csoda hogy a kormánynak kell segítenie nekik az új rendelettel. Piaci alapon a posta fél évet nem élne meg.

Szóval menj utána a csomagodnak ha meg akarod kapni. Ne hagyd magad lerázni!

márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bemész, megkérdezed a postán, hogy van-e neveden bármi csomaguk. Kiadják.


Személyi, lakc. kártyákat vigyél.

márc. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!