Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Megtetszett egy srác a kondiba...

Megtetszett egy srác a kondiban, milyen úton induljak el hogy megtaláljam facebook/instan?

Figyelt kérdés

Tudom, miért nem megyek oda hozzá személyesen. Azért, mert egy, nagyon felénk vagyok, kettő, előbb szeretném megtalálni valahol a profilját, hátha abból kiderül, hogy van-e barátnője. Minden nap ugyanakkor szoktunk edzeni, így szúrtam ki, de pont ezért nem szeretnék beégni hogyha esetleg odamennék hozzá és kiderül hogy van valakije, mert ezután is minden nap találkoznánk.

Nem ismerek senkit azok közül, akikkel együtt edz, a kondi fb/insta posztjainál kerestem a követők, likeolók között, de nem találtam. Hogyan tudnám kideríteni a nevét?


márc. 28. 21:14
 1/3 anonim válasza:

Nehogy letámadd!


A legtöbb pasi utálja a nyomulós nőket és csak megdgni veszik őket igénybe.


Meg aztán az is lehet, hogy be sem jössz neki, mert nem vagy az esete, vagy lehet akár homo is.


Szerintem jobb lenne, ha nyomozgatás helyett inkább rámosolyognál a kondiban, szemkontaktust figyelnéd vagy a gépeknél segítséget kérnél tőle és úgy kezdenél vele beszélgetni általános dolgokról, de csak finoman.


Vannak, akik nem is használnak közösségi felületeket vagy nem frissítik a meglévőt, vagy nem posztolják ki a családi életüket és állapotukat stb, szóval arra kár lenne alapoznod!

márc. 28. 22:37
 2/3 anonim válasza:
Ha nincs is barátnője, akkor sem garancia hogy felszeded, szóval nyugodtan menj oda hozzá baj nem lesz. de jó hogy ilyen figyelmes vagy.
márc. 29. 00:51
 3/3 anonim válasza:
Hát ha esetleg jóban vagy az egyik pultossal és a bérletre a nevet is rá kell írni, akkor kérdezd meg hogy nem tudják-e a nevét a srácnak. Máskülönben vagy ahhoz kell odamenned, aki vele edz vagy ő hozzá személyesen.
márc. 29. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!