Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meddig bírnád ki ha egy...

Meddig bírnád ki ha egy baleset következtében örök életű lennél, és minden szeretted eltávozna az élők sorából?

Figyelt kérdés
ápr. 21. 13:17
 1/4 anonim válasza:
Ha örök életű lennél, akkor kénytelen lennél örökké kibírni. Nem lenne más választásod.
ápr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Életem végéig. Így sincs sok belőlük, eltemettem már a szüleimet és a nagyszüleimet is, pedig elég fiatalon kellett megtennem, talán az utolsó temetés ezek közül 23 éves koromban volt (azóta sem vagyok sokkal több, 27). Így csak mellékági rokonaim élnek, velük jóban vagyok, és elhiheted, hogy nekem már nehéz újat mutatni. Mindettől függetlenül mégsem lettem egy idegileg összeroppant ember, bár anno azért volt szükségem gyógyszerekre, hogy túltegyem magam rajta. Azóta építgetem szépen a saját életemet, elfogadtam, hogy ez van.
ápr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előbb bolondulnék meg az örök élettől.
ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nincs már kb senkim, úgyhogy ez a része pipa. Ha az az örök élet nem valami vacak élet lenne - hajléktalan, vagy rokkantnyugdíjas egy zsákfaluban ahol még a fű sem nő, stb - akkor én bírnám örökké.
ápr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!