Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A temu mennyire megbízható...

A temu mennyire megbízható oldal? Nektek milyen tapasztalatotok van az oldallal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
ápr. 22. 20:47
 1/4 anonim válasza:
50%
Nekem eddig csak jó tapasztalataim vannak. Eddig minden megérkezett, jó kedvezmények vannak, ha valami mérethibás, ingyen kicserélik, még a futárt is ők fizetik. A minőség ugyanaz, mint a kínai boltban.
ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Nehezen érkezett meg, 20 napot késett a csomag. A minősége pont olyan gagyi, mint amire számítottam.
ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Megbízható webáruház szállítással szoktak gondok lenni.

Ha mást küldenek kárpótolnak.

ápr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%

Tapasztalatom szerint a kínából rendelt cuccok (nem temu, más hasonló oldal) egy bizonyos hányada, idehaza tűnik el vagy valahol egy eu-s depóban. :/ Tehát feladják, ők teszik amit tenni kell, de itt már elég gyatrák a kézbesítések. Nekem most 2 hete dekkol egy depóban valahol a karkötőm.

Szóval drága, törékeny holmit ne rendelj.


Ill elektronikai cuccokkal kapcsolatban kétségeim vannak, biztos nem hagynék felügyelet nélkül egy pl légsütőt, vagy bármi bonyi dolgot. Valamint ételekhez és bármi ehető, iható cuccal kapcsolatban se rendelnék, mert náluk más a szabályozás. Simán beletehetnek olyan rákkeltő anyagokat, ami eu-ban tilos, nem veletlenül.

ápr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!