Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Autófényezésben kérnék segítsé...

MINNIE2 kérdése:

Autófényezésben kérnék segítséget.Egy sárvédő elemet szeretnék fújatni, mivel sérült az eredeti így bontott alkatrészben gondolkodom. Viszont nincsen színazonos. Feketeről szürkére fújatni bonyolult dolog? jobban járok egy utángyártottat veszek?

Figyelt kérdés

Gondolom hogy csiszolni kéne, hogy ne üssön el az autón a többi elemtől. Esetleg egy világos színű elemmel jobban járnék?

Kérlek hozzáértő emberek kommenteljenek. Köszönöm!


ápr. 25. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Utángyártott piszok drága mulatság lesz,enyémhez legalábbis az volt. Én bontósat vettem 25-ér és átfújtam fényezővel.
ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Színazonosat nem szoktak árusítani.Festeni szokták 20-30 ezer elemenként
ápr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A bontóban sem kapsz olyat, amit ne kellene fényezni. Szerintem az így is sokkal olcsóbb, mint az utángyártott.
ápr. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!