Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fontos, Ti melyik telefont...

Fontos, Ti melyik telefont választanátok? Őszinte választ adjatok pls, és hogy miért azt?

Figyelt kérdés
SonyEricsson k850i, Samsung g800 vagy Samsung s5230
2010. okt. 31. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
NOKIA!
2010. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Samsung s5230, mert a másik kettőnek nem tetszik a dizájnja. Jó, ez elég sznobul hangzott, de mondhatom, pár éven belül nekem úgysem lesz új telefonom, pedig, ami van, rossz, mindenféle baja van, többek közt mikor hívnak kikapcsol, és emiatt nem hívnak vissza később se, mert azt hiszik, én nyomtam ki.

Az első nem tetszik. Úgy összességében. A második működési elvben hasonlít az enyémre, és köszönöm szépen, ilyen több nem kéne. Így maradt a harmadik. Nem néztem nagyon utána, de érintőképernyős?

2010. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, érintős. Meg szerintem is a 3. a legjobb, modern a dizánj, vékony, nagy kijelző, érintős... Stb.
2010. okt. 31. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!