Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mi tévő legyek? Félek.

Most mi tévő legyek? Félek.

Figyelt kérdés
Annyi a történet, hogy megnéztem egy roma lány pasiját, mert nagyon hasonlított az egyik ismerősömre. Aztán másnap már jött a csaj meg a bandája, kb. 10-en fiúk is meg lányok is, hogy én mit akarok a pasijától és késsel fenyegettek. Hiába magyaráztam el nekik a dolgot. Minden nap fenyegetnek meg hazugságokat állítanak ,hogy én ezt meg azt mondtam a barátnőjükről, akiket egyébként nem is ismerek. Most mit csináljak? Aput nem akarom belekeverni, mert amúgy is utálja a romákat...
2010. nov. 2. 23:37
 1/7 anonim válasza:
Hát romákkal semmi esetre se érdemes kikezdeni..de ha már így alakult,mindenképpen szólj valakinek, mondjuk egy nálad idősebb srácnak,aki úgy gyakran van a közeledben és nagyon jóban vagytok, ne feltétlenül szülőnek, mert ők mindig túlreagálják.. egyébként nekem is volt már dolgom ilyen "alvilágiakkal", pedig semmit se csináltam, csak lek*rváztam az egyik bandatag csajt akinek ma már mellesleg 2 gyereke van és 19 éves:D szóval a lényeg hogy értesíts valakit a helyzetről, nehogy tettlegességig is elmenjenek, pláne ha késsel fenyegetnek!Mondjuk az ilyeneknek általában csak a szájuk nagy..
2010. nov. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze ilyenkor a barátok sincsenek sehol...
2010. nov. 3. 00:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz ellenük egyenlőre semmit ne kerülj a szemük elé most hajnalban nem tudok jobbat de semmiképp se tanúsíts ellenállást főleg ha többen vannak
2010. nov. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hivd a rendőrséget xD
2010. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondd meg nekik hogy ha nem szálnak le rólad mész a rendörségre! Sajnálak!
2010. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sztem a romákat főleg az ilyen alját kerüld el nagyivbe.rájuk se nézz ennyi.én et szoktam tenni.egyébként meg attól még mert 19 éves lehet anyuka sőt jóanyuka is.én 21 vok és 2 gyerekem van.és mégis jó anyának tartanak.
2010. nov. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem mondtam hogy nem jó anyuka, de hidd el hogy könnyűvérű:) (ezt csak erre a csajra értettem)első voltam
2010. nov. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!