Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha vkit nagyon gyűlöltök...

Ha vkit nagyon gyűlöltök akkor mit csináltok? Bosszút álltok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 21:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Amikor csak lehet bosszút állok. Kivárom a megfelelő pillanatot (mert úgyis eljön egyszer) és "megsemmisítem". Nincs is annál jobb érzés, mikor érzik, hogy a kezedben vannak. Kicsit játszol velük, de végül nem kegyelmezel.
2010. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én ha igazán gyűlölök valakit,nem nyugszom addig még ki nem csinálom!!!Ismerek egy lányt,aki az idegeimre ment,mindent elkövettem,hogy neki rossz legyen,kétszer verekedtünk is,ami tök jó volt én élveztem,de ő kevésbé!!!Megaláztam őt a barátnői előtt,állandóan röhögtem rajta feltűnően,mindig kifikáztam,beégettem,még idegbeteg lett és kiborult...
2010. nov. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hogy hogy kiborult?
2010. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát úgy,hogy leégettem mindenki előtt utána elkezdett üvöltözni meg csapkodni aztán meg mondta,hogy elege van belőlem és hagyjam békén mert már nem bír elviselni.Előtte még tetette,hogy nem érdekli ez az egész,de aztán kiborult...
2010. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
én is vmi hasonlót akarok elérni
2010. nov. 8. 13:48
 16/17 anonim ***** válasza:
Az igen! :D Amúgy szabadna megkérdeznem, hogy mivel égetted le?
2010. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem akartam szándékosan leégetni...Még tavaly évzárón összekaptunk és bunyó lett belőle,mert megint beszólt.Mindketten a földön voltunk aztán felállt én belekapaszkodtam,hogy felálljak és valahogy letéptem a szoknyáját.mindenki ott röhögött...
2010. nov. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!