Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha vkit nagyon gyűlöltök...

Ha vkit nagyon gyűlöltök akkor mit csináltok? Bosszút álltok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 21:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
jó lenne, de sajna nem visz rá a lélek... pedig megérdemelné az tuti. amennyi szarságot tett... csak akkor eszembe jut hogy nem lennék jobb nála és ez visszatart. Na meg a csatározás sem jó, nem lehet feszültségben élni. Próbálok nem foglalkozni vele, több kevesebb sikerrel.
2010. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Volt valaki akit nagyon gyűlöltem. Szerettem volna megszívatni.

Aztán rájöttem (persze egy hosszú beszélgetés után), hogy ennek így semmi értelme. Persze nehéz volt úgy gondolni arra a személyre mint bárki másra.

De elértem. Nem fogok soha többé gyűlölködni. Megtanultam, hogy ebből semmi hasznom sem lesz valamint a gyűlölködés rossz dolog.

2010. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
még akkor is ha miatta a legjobb barátoddal már nem vagytok barátok?
2010. nov. 4. 22:19
 4/17 anonim ***** válasza:

Természetesen.

A legjobb barátnőm mást választott helyettem és őt is és a másik lányt is gyűlöltem. Most már nem. Szóba állni és képes vagyok velük.

Összesen két legjobb barátomat veszítettem el de senkire sem haragszom. Amúgy nehogy azt hidd, hogy nekem minden barát legjobb barát!

2010. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Bosszút állhatnék azok után amit tett egy bizonyos személy.. akit a legjobban szerettem a világon és megbíztam benne. Megérdemelné, nem is kicsit, de nem teszem, nem süllyedek le arra a szintre.
2010. nov. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Fiú v Lány vagy? mert ha fiú verd széjjel a pofáját vagy késeld meg.Ha lány akk állítsd bele a műkörmöd
2010. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

lány vok de nincsenek műkörmeim :(

amúgy nem akarom bántani (mármint fizikailag), én nem vok olyan

inkább lelkileg akarom összetörni vagy mi!! az rosszabb

de ne higyjétek azt h gonosz vok!

2010. nov. 6. 20:23
 8/17 anonim ***** válasza:

elmondod kit gyűlölsz ennyire, és miért? kíváncsi vagyok :)


egyébként nekem is van egy ilyen személy..ha gondolattal ölni lehetne, hát.. már csak az apró darabkái lennének szétszórva :D néha nagyon bosszút állnék, néha meg nem visz rá a lélek... de ha bosszút állnék sem tudnám hogy hogyan csináljam, hogy szar legyen neki..

2010. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
egy csajt aki miatt a már nem vagyunk batárok a legjobb barátnőmmel
2010. nov. 6. 22:27
 10/17 A kérdező kommentje:
meg ezért is mert egy qrva aki mindenbe beleszól
2010. nov. 6. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!