Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes ebbe belevágnom?

Érdemes ebbe belevágnom?

Figyelt kérdés
Van egy ház aminek nagy kertje van (4 lovarda is elférne). Mivel lovas vagyok gondolkozom azon, hogy veszek két lovat és lovasoktató leszek, kiegészítés képpen pedig masszőr. Szerintem érdemes belevágnom, de kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok. Nem szerettem volna leírni mindent, de ha kérdeztek (a témával kapcsolatosan) akkor szívesen válaszolok.
2010. nov. 6. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz körbe,hogy mennyire van jövője a lovasoktató szakmának.A masszörködést pedig ha jól csinálod,akkor sokan mennek majd és jól fogsz keresni.Mindenképp nézz körbe,és utána dönts.
2010. nov. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ezen a környéken elég hasznos lenne egy kisebb lovasiskola, mert sehol egy jó hely ahol lehetne lovagolni. És mivel falun van ez a hely rengeteget lehetne terepen lovagolni. Bár 5 év múlva ki tudja, hogy mi lenne... :/ ezért kérdezem, hogy érdemes e.
2010. nov. 6. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:
miből gondolod, hogy lenne aki akarna lovagolni?
2010. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sokan mondják
2010. nov. 6. 17:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a baj a mondás kevés. Tudod, amíg nem kerül pénzbe addig könnyű a szavakkal dobálózni. Nézd majd meg abból a sokból mennyi fog majd hozzád járni. Pedig sokan mondták..
2010. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bamboochatheone ***** válasza:
Ez egy kicsit merész. Emberfüggő hogy ki megy el és ki nem. De a mostani világválságban és ebben a pénzügyi magyar helyzetbe nagyon kevesen fizetnének/fizetnek kikapcsolódásért. Inkább keresnek valami olcsó vagy ingyenes kikapcsolódást. Sajna.
2010. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5 éven belül úgy sem valósul meg.. addig meg csak összekapja magát az ország :D
2010. nov. 7. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!