Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes belevágnom egy...

Hogyan érdemes belevágnom egy fogyókúrába?

Figyelt kérdés
Mit javasolnátok egy fogyókúra elkezdéséhez, mi a legalkalmasabb lépés, amivel indítani kellene..? Javaslatoknak nagyon örülnék :) Tudom a sport és a visszafogott táplálkozás. Ezenkívül mivel lehet eredményeket elérni? Segítsetek.! Előre is köszönöm :)
2011. jún. 11. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lassan,fokozatosan kezdj bele. Például először csak a fehérkenyeret hagyd el ,aztán lehet tovább lépni.
2011. jún. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy nagyon alaposan áttanulmányozod a bodybuilder.hu oldalt!
2011. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem is a fokozatosság a lényeg, kicsit kevesebbet aztán egészségesebbet vitamindúsabbat,aztán kis mozgás. Én is így kezdtem,aztán mikor láttam eredményét ennek is úgymond vérszemet kaptam és egyre jobban belelendültem. Most többnyire rá lehet fogni, hogy egészséges életmód.

Ja és nekem a stresszes élet megszüntetése kellett hozzá elsőnek (suli befejezése).Na és persze rendesen utána kell olvasni. Sok sikert.

2011. jún. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. jún. 11. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:

kezd életmódváltással, ez is többféleképpen

kiiktatod a péksütiket, chipseket, csokikat, kekszeket, fehér kenyeret, zsíros husokat, sütiket, üdítőt

helyette eszel (főleg reggelire) minőségi szénhidrátot(teljes kiőrlésű kenyér/pászka/abonett/korpás kekszek/zabpehely/rospehely/búzapehely) hozzá gyümölcs vagy zöldséget és fehérjét(szendvics-tojás, csirke, pulykamellsonka, sovány sajtok(mozzarella pl) tojáskrém, körözött, zöldségkrémek,vagy zabpehely-joghurt/kefír/túró/tej

tízórai kisebb étkezést lehet beiktatni ez lehet-cukormentes müzliszelet, gyümölcs, zöldség, abonett, joghurt, kefír, pohár tej, egy db főtt tojás, korpás keksz, pár szem dió stb stb

ebéd: tartalamasabb, laktató legyen, könnyű zöldségleves, husosleves-pl pulykaraguleves, könnyű krémlevesek(brokkoli, spárga stb) fűszeres paradicsomleves, tojásleves stb, második fogásként főzelékek, paradicsom, gyümölcsmártások főtt hússal, főtt krumpli, rizs, köles, bulgur stb,rakott ételek, zöldségek, párolt zöldségek, saláták, csalamádék-savanyúságok, párolva/roston/főve stb sovány husok, máj, halak, tojás

uzsira megint kis étkezés, joghurt, kefír, gyümölcs

vacsira mehet husi, hal, tojás, zöldségek, gyümölcsök, túró, kefír, joghurt, zöldségleves, tojásleves, zöldség, gyümölcsturmix

2011. jún. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!