Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ilyen tudásal...

Szerintetek ilyen tudásal érdemes belevágnom?

Figyelt kérdés

1 éve tanulom az angolt intenzíven, 20 éves vagyok, és nyáron 3 hónapra ki szeretnék menni Angliába dolgozni, csak nem tudom hogy ilyen nyelvtudással belevágjak e?? Mondjuk vannak ott ismerőseim akik tudnának segíteni, de sajnos folyamatosan mondatokban még nem nagyon tudok beszélni.



Mit javasoltok?


2011. márc. 3. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
menj. addig is gyakorolj,de az angol annyira egyszerű,kevés nyelvérzékkel prímán fogsz boldogulni. ha ilyen lehetőséged van,ne hagyd ki semmiképp. pár hétre való költőpénzed azért legyen:-)
2011. márc. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a lehetőség adott ki ne hagyd. A kinti környezetben sokkal több megmarad anyelvől a fejedben mint ahogy itthon tanulsz. Ha segitség is van bún lenne elszalasztani a lehetőséget, fiatal vagy és még nagyon könnyen tanulsz. Hajrá és sok sikert kivánok !!!
2011. márc. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Húszévesen bátran vágj bele, s addig is, meg ott is tegyél meg mindent, hogy minél többet szedj magadra. Hihetetlen előny anyaországban tanulni a nyelvet. Szituációban használva sokkal könnyebben fogod tanulni. Sok sikert kívánok én is.
2011. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyey ertek az elottem szolokkal,szerintem is batran vagj bele.Sok sikert!
2011. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nyugodtan mehetsz! Nem lesz gondod vele. Én 3 hónapig tanulgattam, még az alapfok feléig sem jutottam el, és kint vígan kommunikáltam. Odakint, angol környezetben naponta fogsz óriásikat fejlődni. Hidd el, tapasztalat. Vágj bele!!! Sok sikert!! :)
2011. márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!