Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Düsseldorfba vagy Berlinbe...

Düsseldorfba vagy Berlinbe költözzek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Én Berlint mondanám, mert Európa egyik kultúrális olvasztótégelye a három közül, és mert jobban szeretem a nagyvárosokat. Meg elfogult is vagyok vele szemben.

De Düsseldorf is jó, van ott is meló, gazdag a város, ennek minden jó hozadékával. Mind a kettő jó hely, de a te igényeidet nem ismerjük, így nem tudok neked jó választ adni.

2010. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

minnél nyugatabbra, tehát Düsseldorf!


LG aus Köln

2010. nov. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát nem tudom. meleg vagyok, és azt olvastam, hogy Berlinben nagyon elfogadóak, de azt hallottam hogy Berlinben nagyon kevés munka van, Düsseldorfban viszont több :/
2010. nov. 7. 11:21
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem is Düsseldorf
2010. nov. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Kölnben élek, rengeteg a meleg. (nem hiába nyugat európa meleg-fővárosa).

Düsseldorf ugye innen ca. 30km.

2010. nov. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Berlint mondom! Bár nem sokat tudok a 2helyről de az egyik haverom évek óta Berlinben lakik és dolgozik. Jól érzi magát kint és egyenlőre nem tervezi, hogy visszajönne, max látogatóba...
2010. nov. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!