Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utáljátok a vasárnap délutánokat?

Utáljátok a vasárnap délutánokat?

Figyelt kérdés

'A krónikus keserűségben szenvedő beteg hetente egyszer vesz tudomást a betegségéről: vasárnap délután. Mivel ilyenkor sem a munka, sem a hétköznapok egyformasága nem enyhíti a tüneteit, ráeszmél, hogy valami nagyon nincs rendjén, mert ezek a nyugodt, békés délutánok pokoliak a számára, és soha nem akarnak véget érni. Ilyenkor egész nap ingerülten viselkedik."



annyira igaznak érzem...=/


2010. nov. 7. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, basszus...*_* Mindjárt előlröl kezdődik a hét, és vége az őszi szünetnek.:( FÚÚÚJ, ISKOLA!
2010. nov. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

eleve a vasárnapot utálom éjféltől éjfélig. mindenki feljogosítva érzi rá magát hogy otthon feküdjön, nem történik semmi, dögunalmas nap.

bár a hosszú hétvégéknél nincs rosszabb.

2010. nov. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel magántanuló vagyok, itthon tanulok. Nekem minden nap ugyanolyan :D
2010. nov. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem pont az a bajom,h holnap megint folytatódik a munka...stb:S
2010. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nekem nem azzal van abajom hogy másnap iskola/munka. sőt, vasárnap déutánonként ugy érzem mármár megváltás lesz másnap bemenni, pedig én is rühellem:D

ez a hullaszag...mindneki úgy ül otthon mintha muszáj lenne... senki sehova, és ilyenkor rájövök mennyire sz*r vagyok :D

2010. nov. 7. 17:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Hú én is pont ezen gondolkoztam,holnap iskola! :(
2010. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is utálom, mert ki van halva az egész város, mindenki döglik.
2010. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!