Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utáljátok a grafitiseket mert...

Utáljátok a grafitiseket mert én nagyaon?

Figyelt kérdés
Van is egy grafitis osztálytársam és azt hiszi hogy övé a világ mit hisznek ezek magukról
2010. nov. 22. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
nyugiii:) ne húzd fel magad:) nekemnincs velük bajom! de ne foglakozz vele! szard le:) legyél már lazább:D forró fürdő:) ...:D szard le a grafitis anyjkat:D és tépd le afarkát,tömd a seggébe,majd forgasd és vedd ki,hogy azzal fesse a falakat!
2010. nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azokat utálom, akik csak tagelnek vagy azért csinálják, mert most ez a "divat". (gondolom az osztálytársad is ilyen) Vannak nagyon szép graffitik is. Például keress rá Banksy-re a Google-ban.

Vagy még itt vannak példák:

[link]

[link]

[link]

2010. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezeket az utcai firkantásokat a falon ki nem állhatom, de vannak nagyon szépek is!


A "jajj nézd de vagány a krikszkrakszom" grafitiseket ki nem álhatom, szerintem te rájuk gondolhattál a kérdésed megírásakor.

2010. nov. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen-igen az osztálytársam is csak tageket tud

összintén szólva nem is maga a grafitizéssel van gondom

hanem akik csak szövegeket firkálnak összevissza (még ez is el menne

de ezek azt hiszik hogy övék a világ mindenkit cikiznek és marhára beképzeltek

elnézést a hangnemért

2010. nov. 23. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!