Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beteg akarok lenni, hogy...

Beteg akarok lenni, hogy csináljam? Részletek lent

Figyelt kérdés
sziasztok beteg akarok lenni reggel fájt a torkom és meg mondtam apunak és már azóta el is múlt =( és most azt mondtam,hoyg hány ingerem van,de egyszerűen én hiába nyúlók le a torkomba 4egyszeerűen rám tőr a hány inger ,de nem jön fel semmi =( és most gondolkozom,hogy mégis mit csinálhatnék mást ami alatt egyből beteg lennék :S ,de fogalmam sincs tudtok ilyet?
2010. nov. 9. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ablakban felsö nélkül állni, vagy kimész úgy az udvarra, persze csak ott ahol nem látnak. Mondjuk nekem ez se használt soha, erös az immunrendszerem..

De egyébként ha hajlamos vagy lebetegedni, akkor jól gondold meg, nehogy tüdögyulladás legyen..


Iskolaundor <3 :D


16/L

2010. nov. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
=D köszii,de nem hiszem,hogy most egy szálmeltartóba kifogok menni ugyanis társasházban lakunk és pont most vannak kint az embereek xD jah és am.. olyan lebetegedés kéne ,hogy délután 4-re már tényleg beteg legyek,mert 4-kor megyünk az orvosho9z,de azért gyorsan elmyegyek a sufnihhoz és ott majd vékony polóban fogok álni vagy valami nem tom xDmajd lent leveszem a kardigánom =P
2010. nov. 9. 10:54
 3/11 A kérdező kommentje:
am..ne értsétek férre xD ugyanis lessz ralytam poló xD
2010. nov. 9. 10:55
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Elsö vagyok: Egyébként azt elfelejtettem, hogy én úgy csináltam, hogy leöntöttem magam vízzel :D

Mondjuk mi kertes házban lakunk és hátul a kertben nem láttak :D

2010. nov. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
áhh xD nem mehetek le a sufniba =( SEGÍÍÍTSETEEEEKKK
2010. nov. 9. 11:15
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Én egy télen vizes pólót vettem a pulcsi alá és a hátsóudvarban levettem a pulcsit és legyeztem magamat h jobban hűljek. :B


Máskor meg tusfürdőt ittam, garantált a hányás, csak feltűnhet hozzátartozóidnak h habosat és illatosat hánysz. :D

2010. nov. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Előző vagyok, 26 F, nagy tapasztalataim vannak. XD
2010. nov. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
heheheheh =D ez jóvolt :D habosat és illatosat xD =D:D
2010. nov. 9. 12:46
 9/11 A kérdező kommentje:
bármit megtennék azért,hogy holnap nekelljen iskolába menneeem =(
2010. nov. 9. 12:49
 10/11 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.


Egyébként mi lesz holnap, hogy ennyire kerülnéd?:)

2010. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!