Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék kiírni PC-ről...

Szeretnék kiírni PC-ről DVD-re egy . Avi és egy hozzá tartozó . Srt file-t. Hogy csináljam? Részletek lent

Figyelt kérdés

Nero expressel próbálkozom.

Először adat CD-t csináltam, de a DVD lejátszó azt nem tudta lejátszani.

Utána Videó DVD-t akartam csinálni, de ott meg nem lehetett hozzáadni a CD-hez csak .vob meg.valami file-okat (se.avi-t, se .srt-t, vagyis a tallózóban ezek nem jelentek meg)

Videó CD-t is próbáltam. Úgy a .srt file-okat nem lehetett hozzáadni


Szóval nagyon hálás lennék a segítségért.


2010. aug. 20. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nero akkor nero vision - ezzel átkonvertálhatod az avi-t dvd-be, saját menüt csinálhatsz neki, de nem tudom hogy tudja e a feliratokat kezelni.

Sok volt korábban a gondom vele(mivel nem voltam hajlandó megvenni :D ), így átálltam a vso convert x to dvd -re, ezzel a feliratot is hozzáadhatod, az biztos.

2010. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor letöltöm azt a convert x to dvd-s cuccot mert fontos lenne a felirat.
2010. aug. 20. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a ConvertXtoDvd programot használom erre a célra.
2010. aug. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!