Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy felnőtt férfi tudja, ha...

Egy felnőtt férfi tudja, ha vki bele van zúgva?

Figyelt kérdés
Egy tanárról van szó akibe sokan beleestek (mielőtt még megkérdeznétek én nem) és vannak néhányan akikről biztosan tudja, mert hát olyan dolgokat kérdeznek tőle, amit más tanároktól nem igazán. Viszont az érdekelne, hogy sejt-e vmit arról, aki nem igazán mutat ki semmit felé, ugyanúgy viselkedik vele, mint a többi tanárral, max elpirul, ha felszólítja, és nem azért mert nem tudja a tananagot :)
2010. nov. 10. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha bármit visszajelezne, kattanna a bilincs.
2010. nov. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem visszajelzésre gondoltam, azért olyan qrva o.társaim nincsenek, csak szimplán hogy észreveszi-e?
2010. nov. 10. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy észreveszi.Egy felnőtt férfi észreveszi, ha tetszik valakinek.
2010. nov. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam mindig is gond volt, hogy "nem vettem" a nők, irányomba küldött jelzéseit, - soha nem éreztem rá, hogy van-e keresnivalóm akármelyik hölgynél is. Bizonyára az személyiségi zavarnak egy formája lehet ez, de ettől függetlenül én is azon a véleményen vagyok, hogy egy átlagos adottságokkal megáldott, felnőtt korú férfi "veszi az adást", - elenyésző arányban kujtorognak a világban olyan, a természet által megtréfált férfiak, mint én.
2010. nov. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. nov. 16. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!