Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Középiskolai tanárnak van...

Középiskolai tanárnak van joga elvenni a diák telefonját?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 14:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezö annyira primitív vagy, hogy hihetelen... jobb is ha nem lesz teló a közeledben.
2010. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Az órán talán figyelni kéne a tanárra, és nem a telefonoddal játszani, azt hagyd a szünetre. Amúgy meg ha nem érdekel téged az iskola, akkor hagyd ott, és el van intézve.
2010. nov. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:17

azmég a rendszerváltás előtt volt biztos,mert mamár a diák bántalmazásához sincs joga a tanárnak...

látod tudok én írni ha nem sietek vele

am meg a tanárok sem egy gerinces emberek

ha elvárják hogy tiszteljük a munkájukat akkor vegyenek emberszámba pl.:

-ne a vezeték nevünkön vagy még azonse szólítsanak

ezis 1 akkora tahóság a középi. tanároktól...

mi úrazzuk meg tanárnőzzük őket ők meg hulyegyerek igy meg ugy

2010. nov. 12. 15:33
 14/25 anonim ***** válasza:
83%
Ezzel szerintem nem bántalmazott téged, hogy elkobozta a telefonodat. Értelmes ember lehetsz kérdező -.-
2010. nov. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

am hiába vagyok tahó

a magántulajdon jogának megsertesehez kepest az semmi amit én csinálok

csöndben játszottam hang nélkül,lenémitva,zenét sem halgattam, a játék zenéje sem ment,még a billentyukattogast sem halghatta mert:érintokijelzos illetve levan némitva


mi akkor a probléma?

2010. nov. 12. 15:35
 16/25 anonim ***** válasza:
50%
Semmi -.-
2010. nov. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:35


nem bántalmazott

de megsértette az egyik emberi jogomat

ennyierővel énis elvehetnem a teloját mert o néha felszokta venni a telefont oran ha hivjak

és olyankor nekunk kuss a nevunk...

2010. nov. 12. 15:38
 18/25 anonim ***** válasza:
67%
Akkor vedd el töle.
2010. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

A sorrend azért nem mindegy!

Emberi jogok, emberi kötelességek.

Tanköteles vagy - egyelőre, - ergo, tanulnod kell, EZ KÖTELESSÉGED!

Milyen alapon kérsz bárkin is számon emberi jogokat, amíg a saját kötelességedet nem teljesíted?

Mit is ellentételezzen az illető?

-A semmit, amit eddig "leraktál a közös asztalra"?


ELSŐ a kötelesség, - csak azután jönnek az örömök, - beleértve a jogok által biztosított lehetőségeket.

Szerintem egy elkényeztetett ember lehetsz, - aki életében (eddig) soha, semmiért nem dolgozott meg becsülettel, csak mindent az ölébe pottyantott Apu-Anyu...


Szégyellni való a mentalitásod.

Apukád, Anyukád előbb-utóbb lehunyja a szemét, - hogyan akarod megállni a helyedet avilágban, ha az a két legfőbb gondod, hogy a (vélhetően) szüleid pénzéből vett telefon segítségével miért nem szarhatsz bele egy másik felnőtt ember munkájába, illetve nem kell Neked képzettség?


Sokan képzettséggel (!), TÚLképzettséggel SEM (!) találnak olyan munkát manapság, amiből tisztességesen, emberhez méltó módon meg tudnának élni, - mit akarsz elérni az életben ilyen mentalitással?

2010. nov. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
79%
Hülyegyerek benne van a házirendben, hogy órán nem szabad használni, ki nem sz*rja le, milyen ájfónod van! De szánalmas vagy b*zmeg... Érdekes nekem egyszer se vette el a tanár, mert nem villogtam vele, pedig egész órán zenét hallgattam meg játszottunk bluetoothon. Nem azt ecsetelgettem, hogy nekem milyen csúcs telefonom van ami a magántulajdon... Hatalmas gyökér lúzer lehetsz bazze!!!
2010. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!