Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti, hogy nem...

Ez azt jelenti, hogy nem vagyok vizuális típus?

Figyelt kérdés
Ha megnézek egy horrorfilmet, egész éjjel fosok, meg parázok közben is, de ha elolvasok egy könyvet (amiről más emberek - akik simán végignéznek egy horrorfilmet - azt állítják, hogy nagyon ijesztő, és tényleg féltek miatta), akkor az egyáltalán nem hat meg... Ez miért van? Nem képzelem el a dolgokat?XD
2010. nov. 22. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs agyad és nem tudod elképzelni a dolgokat, ezért hat meg a film mert azt nem kell ?:D
2010. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hmmm
2010. nov. 22. 19:42
 3/6 anonim válasza:
Ha a filmet nezed sokkal jobban bele tudod elni magad es sokkal hihetobbek a dolgok:P de ha csak olvasod az nem olyan izgis,felelmetes es jah az is lehet nincs eleg kepzeloerod hozza:P
2010. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
xDD én is ezt fogalmaztam meg finomabbanxD
2010. nov. 23. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is kb. ez van, mondjuk én elképzelem, amit olvasok, de nem fosok be tőle annyira, mintha látnám magam előtt.:D
2011. máj. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D köszi
2011. máj. 14. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!