Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen tanulási módszerek...

Milyen tanulási módszerek vannak, amivel könnyen és gyorsan lehet tanulni? (én inkább vizuális tipus vagyok)

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:

én is vizuális vagyok és így kell ezen típusúaknak tanulni:

Vázlat készítés, aláhúzás, kiemelés, rajz készítés

2009. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ

A rajzláson kívül én is használom mindet...

De arra van valakinek ötlete,h a földrajzot hogyan lehetne megtanulnom(kb. 3-4o),esetleg megszeretnem,mert az az egy tantárgy van amit UTÁLOK és egyszerűen ha 1 óráig tanulom ugyanazt a leckét akkor is elfelejtem 15p alatt az egészet.

Más szöveget 2x-3x elolvasok és már meg is jegyzem különösebb nehézség nélkül.

2009. nov. 25. 20:46
 3/4 A kérdező kommentje:

ja és hozzáteném hogy 5ös tanuló vagyok,és földrajzból meg majdnem 3as...Bár arról hogy ennyire utálom a tanár tehet...na mind1 a lényeg hogy az oszt.ból minden szülő utálja,és már egy csomó panaszt tettek.

Na szóval valaki tudna ajánlani v.mi jó tanulási módszert?

2009. nov. 25. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Alkoss egy mentális térképet, és helyezd el rajta mindazt, amit az egyes területekről tanulsz! Ha ettől túlzsúfolt lesz, akkor egyes részleteket kinagyítva is képzeld el! Akár le is rajzolhatod.
2009. nov. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!