Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a bnőmmel? Már...

Mit csináljak a bnőmmel? Már nagyon zavar.

Figyelt kérdés
már annyira zavaró hogy nem önálló.és mindig csak rám hallgat ha mondom neki h teccik vmi ami neki nem.akkor 5 perc múlva már meg is gondolja magát merhogy mondom h pl.mi teccik abban a dologban..ésmár neki is teccik és kell neki is.és annyira irritál már hogy nincs önálló gondolkodása vásárlás terén. és mindig kikéri hogy mit gondolok erről és ha pl.nekem nem teccik akkor már neki se.ha mondom h teccik akkor neki is megteccik ezelőtt meg aztmondta hogy nemjo. és ez már nagyon zavar.és mondtam neki multkor amikor egy cipőt néztünk: hogy döntsd el te ha aztmondom amit gondolok akkor ugyis azlesz.szal döntsd el h teccik-e vagy nem. és még bepukkadt hogy nem adok neki tanácsot...-.- de amugy én is lány vok
2010. nov. 22. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
eleg egyszeru.ne menjetek egyutt vasarolni.
2010. nov. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de legjobb bnőm :'D mindig együtt vagyunk.csak zavar hogy "nem bír nélkülem dönteni" semmiben..
2010. nov. 22. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy nem tudod.
2010. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Menjetek inkább könyvtárba és vegyetek pár helyesírási szótárat...


16/L

2010. nov. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!