Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon de nagyon szeretnék...

Nagyon de nagyon szeretnék egy hörcsögöt de a szüleim ellenzik, mit tegyek h meggyőzzem őket?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
minek neked hörcsög???büdösít,takarítani kell semmire se jó.inkább kutya
2010. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

egyáltalán NEM büdösít!!!

kutya már van,azis kint

szemetek a szüleim velem.:'(

2010. nov. 30. 17:34
 3/10 A kérdező kommentje:

SEHOGYSEM tudom meggyőzni őket.SEHOGYSE!:'(

kérlek szépen segítsetek h megtudjam győzni őket :'(miért ilyenek velem?:'(

2010. nov. 30. 17:37
 4/10 anonim ***** válasza:
egyik barátnőm úgy kapott hörit , hogy 1 hétig nem szólt senkihez és megkönyörültek rajta... :D
2010. nov. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de nem ilyen módszer kéne:'(
2010. nov. 30. 17:39
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor foglalkozz azzala szerencséltlen kutyával,sétáltatsd tanítsd trükkökre>.< áruld már el mire jó egy hörcsög.ja tudom is jaaaaaj de aranyos,meg milyen jól mutat a szobában.
2010. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sokáig én is szerettem volna aztán lett is kettő... minden nap takarítottam őket gondoskodtam róluk ahogy kell de olyan büdösek voltak mint a kolera... aztán láttam hogy születtek kishörcsögök mondom jaj de kis aranyosak meg minden jah másnapra mind megölték őket... félbe voltak harapva minden vérfoltos volt a kalitkában aztán a kis tetem darabokat meg kilökték a ketrecből a szőnyegre... na akkor ki lettek b@szva a pi..ába... undorító lények... am bocsi de ez van :P
2010. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia!

Ha még mindig nem kaptál hörcsögöt akkor toporzékolj,sírj,egyfolytában hajtogasd hogy "hörcsögöt szeretnék".Nekem bevált.:)Amúgy nem minden hörcsög büdös.Álltalában csak a hím.Nekem az van,de nem nagyon büdös.

2010. dec. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
büdös szarok ezek semmire se valóak
2010. dec. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mond hogy te fogod gondozni etetni takaritani stb. Ha meg igy se engedik akkor csak simán segiccs a szüleidnek és elöálhatsz azzal hogy mennyit segitettél meg megveszed magadnak a kelékkel egyutt
2014. aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!