Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Ti is...

Mit gondoltok erről? Ti is ezt írtátok volna? (fiúknak)

Figyelt kérdés
Hát már 5 hónapja szakítottak velem és myvipen ezalatt az idő alatt kb. négyszer megnéztem az adatlapját. És most jött tőle egy olyan üzenet hogy minek nézed az adatlapomat, ha megégyszer megnézed azt nem fogod megköszönni te..!!
2010. dec. 3. 23:05
 1/9 A kérdező kommentje:

írjak neki vissza valamit?

én am könnyen sértődök mert érzékeny vagyok

és most is egyfolytába teszketek hogy ezt elolvastam

2010. dec. 3. 23:07
 2/9 A kérdező kommentje:
reszketek*
2010. dec. 3. 23:07
 3/9 A kérdező kommentje:
elrontotta a napomat is! :@
2010. dec. 3. 23:09
 4/9 anonim ***** válasza:
írd vissza neki h ne aggódjon nem kíváncsi rá a kutya sem..
2010. dec. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne nézegesd, mert ezzel csak az bizonyítod, hogy még mindig odáig vagy érte. Ha annyira nem bírod ki akkor csinálj egy hamis myvip adatlapot. Csak arra figyelj, hogy ne ugyanakkor, vagy pár perc eltéréssel lépj be a saját illetve a kitalált myvipedbe mert akkor hamar le fogsz bukni!:)

Én a helyedben nem írnék neki vissza.

2010. dec. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Neharagudj te most a fiu vagy a lany vagy?

Szerintem a lany. Nem tudom, hogy lehet valaki ilyen bunko. Ne nezd meg tobbszor, mert ilyen bunko. Ne irj vissza, ne foglalkozz vele.

18 f/karpatalja

2010. dec. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
14/L
2010. dec. 3. 23:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj, de szörnyű, most aztán félhetsz, és mégis mit fog csinálni, ha nézegeted? Titkosítsa, vagy törölje, vagy valami, ha annyira zavarja. Istenem, milyen gyerekes emberek vannak, ilyen hülyeségek miatt berágni...
2010. dec. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ezért rossz a májvip, nem lehet inkognitóban nézegetni :D

amúgy engem nem érdekelne

2010. dec. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!