Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Továbbtanulás? Mit tegyek?

Továbbtanulás? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
7-es vagyok, de már most félek a továbbtanulástól. Az iskolalátogatásoktól, az új környezettől, félek, hogy nem lesznek barátaim, hogy olyan helyre kell mennem, ahol nem lehetek otthon csak hétvégén. Ti hogy voltatok/vagytok ezzel?
2010. dec. 4. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy "úristen, milyen rossz nekem, mindenkinek sokkal jobb, de nekem milyen rossz senki nem értheti, borzalmas lesz"

És most, hogy már látom, hogy minden évben jönnek a kérdések már csak mosolygok, minden évben megy a para ok nélkül.

Nem hazudok. Az osztálytársaid idióták lesznek, de NEKED mindenképpen jó lesz ott, mert ha te is idióta vagy akkor be fogsz illeszkedni, ha viszont okos vagy, akkor el tudod játszani az idiótát és még előnyt is kovácsolhatsz.

Majd megérted. :)

2010. dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen, egyébként egyet értek az előző komilyával. Ne parázz,

Nincs értelme, úgy se lesz világ vége.:)

2010. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!