Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Továbbtanulás, de merre?

Továbbtanulás, de merre?

Figyelt kérdés

Kis segítség kéne.


Most végzek majd a középiskolában de még nem tudom hogy merre tovább és gyorsan kéne valami jó.

Jelenleg külkereskedelmi szakon tanulok, tanulok közgazdaságtant, marketinget meg angol, német nyelvet de ezek közül csak az angol érdekel, amiből emelt érettségire is megyek.

Matekot eléggé rühellem.


Ezek alapján szerintetek merre tovább?

Milyen egyetem?


Előre is kösz!


18/f


2011. szept. 26. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Anglisztika?
2011. szept. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

vagy ilyen hasonló pályaorientációs teszt

2011. szept. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A közgazdaságtan és a marketing egyáltalán nem érdekel?? Én is ezeket tanulom kivéve a németet. Én gazdasági egyetmre mennék... ha lenne addigra pénzem:SS
2011. szept. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem rossz ötlet az anglisztika. :-)


De valamilyen szinten érdekel közgaz meg marketing, de a gazdasági egyetemre kell a matek nem? azt meg mint írtam a kérdésben utálom/nem megy.

Meg ha elvégzek egy olyan egyetemet hol tudok elhelyezkedni? o.O

2011. szept. 27. 14:50
 5/6 anonim válasza:
Ha a gazdasági egyetmet elvégzed...bárhol!! akár még gazdasági igazgató is lehetsz valamikor.. inkább az angollal mit kezdenél?? oké hogy el tudsz csevegni külföldiekkel de abból nem élsz meg.. vagy csak nagy adag szerencsével..
2011. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
amugy én tudom milyen az emelt szintű angol... ne akarj te abból érettslégizni:SS
2011. szept. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!