Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Mit tegyek, hogy ne érezzem magam ilyen szerencsétlenül?

Figyelt kérdés

ha hivatalos ügyeket kell intéznem,vagy mondjuk csak lemegyek a boltba,olyan szerencsétlennek és gyámoltalannak érzem magam.Vagy ha bemegyek egy üzletbe,úgy érzem,hogy mindenki engem néz,és azt lesi,hogy éppen én pl. milyen ruhát nézegetek.De ha csak bérletet kell vennem,akoris izgulok,pedig tudom,hogy nincs mire.Még nincs nagy gyakorlatom az ilyesmikben,eddig mindig anyuci kislánya voltam,ő intézett nekem szinte mindent,egy pár hónapja azonban már minden dolgomat én intézem,amit csak lehet.

16/L


2010. dec. 6. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyél határozott.Mit csinálsz az ágyban ha egy bérletpénztárnál kínban vagy?
2010. dec. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezzel én is így vagyok:( pedig én már vagy 4 éve intézkedek magamnak:(

16/L

2010. dec. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem minden 16 éves ribanc,nemkéne általánosítani.

egyébként meg határozott vagyok,nem is ez a gond...hanem nem tudom,olyan kis szerencsétlennek érzem magam,de ez lehet azért van,mert még nincs gyakorlatom.

2010. dec. 6. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért ribanc aki 16 évesen nemiéletet él?
2010. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!