Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A legjobb barátnőm...

Mit tegyek? A legjobb barátnőm teljesen elhanyagol. :/

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom Ő a legjobb barátnőm.


Mostanában úgy pontosan pár hete teljesen elhanyagol.

Van egy osztálytársam aki összeveszett a barátnőjével és mst ráakaszkodott.Én persze levagyokszärva,és ha ezt szóvá teszem meg még Ő van megsértődve.

Most mondok 1 példát.Mondjuk ott vagyunk nálunk,ülünk a szobámban.Tanulok Ők meg beszélgetnek.Erre elkezd így vicceket mondani,én meg hallgatom közben.Erre nem esett le így hirtelen meg nem is figyeltem annyira mert próbáltam a leckémre koncentrálni erre mondom hogy nem értem és akkor így megszólal hogy:Jah,tőled már megszoktam..pff..szőke vagy..


Meg tök bunkó velem.Suliba reggel bemegyek köszönök nekik,és tovább beszélgetnek semmi szija vagy vmi.Mondom kösz..


Mstanában semmmit nem mondd el nekem.Eddig mind1ikőnk tudott mindent a másikról,mindent megbeszéltünk,erre most meg semmit nem mondd el nekem,csak annak a csajnak akivel most sülve-főve együtt van.


Lehülyéz,lebunkóz meg leszőkéz.


Most mit csináljak?


15/L


2010. dec. 9. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
ha nincs ló, jó a szamár is. ebben az esetben Te voltál a szamár. keress másik barátnő(ke)t, aki(k) megbecsül(nek).
2010. dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
képzeld velem is ugyanez van most, én 14 vagyok. persze mindenki azt mondja, h keress új barátokat, de gondolom ezt te se akarod. inkább azt szeretnéd, h minden úgy legyen mint régen, mi? én már többször is megbeszéltem vele, de semmi változás. azt javaslom beszéld meg vele és ne csak vele, hanem másik barátnőiddel is. de igazán én sem tudom mit tegyek :/
2013. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!