Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátnőm teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm teljesen elhanyagol, amióta van pasija. Mit csináljak? 16/L

Figyelt kérdés
Amúgy is ritkán tudunk találkozni, egy költözés miatt, de eddig működött úgy is, hogy messze voltunk egymástól. Ebben a hónapban már nem is találkozhatok vele a programjai miatt. Ezért mondtam, hogy találkozzunk a szünetbe. Ő nem ért rá, mert azt mondta, hogy sok a programja. Mindennap a pasijával találkozott. Vele amúgy is mindennap találkozik és ezért kiakadtam és meg is mondtam neki. Túl jól ismerjük egymást ahhoz, hogy összevesszünk, de még azt se mondja, hogy bocsi igazad van. Ragaszkodik az igazához. Ha nem hagyom annyiba, akkor állandóan vitatkozni fogunk de ugyanúgy szeretnénk egymást, ha meg nem csinálok semmit, akkor meg szerintem nem sok minden fog történni. Mit csináljak, hogy elérjem, hogy legalább akkor tudjunk találkozni, amikor megoldható lenne és ne mondja le azért, mert a barátjával van?
2010. ápr. 8. 18:34
1 2
 1/14 anonim válasza:
Felejtsd el. Keress a te városodba barátokat. Hidd el szakítás után rohanna utánad, de már késő. Ő is olyan barát aki csak azért volt a barátod mert meghallgatad.
2010. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát ez nem fog menni. Elvileg ő se hagyná, hogy tönkremenjen. Egymás nélkül nem bírjuk. Közös emlékek stb... Nem tudnám elfelejteni.
2010. ápr. 8. 19:08
 3/14 anonim ***** válasza:
szerezz egy pasit és dupla randi :D
2010. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Légyszíves kicsit komolyabban. :/ Nem tudom már mit csináljak.
2010. ápr. 8. 19:19
 5/14 anonim ***** válasza:
Szakítsd el a pasijától...
2010. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok ártani neki. Ha eltudnám intézni se tenném meg.
2010. ápr. 8. 20:14
 7/14 A kérdező kommentje:
Elvileg megtudtuk beszélni, és elvileg figyelni fog majd erre. De elvileg eddig is figyelt szóval nem tudom, hogy mennyire lehetséges.
2010. ápr. 10. 15:02
 8/14 A kérdező kommentje:
Elvileg a legfontosabb vagyok neki, de azt mondta, hogy pasija nélkül 1 napot nem bírna ki, engem meg tud nélkülözni 1,5 hónapra is. És nem hiányzok neki, mert msn-en beszélünk és ahhoz van hozzá szokva.
2010. ápr. 18. 14:51
 9/14 anonim ***** válasza:
Tényleg az lenne a legjobb,ha te is keresnél magadnak 1 srácot.
2010. ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem keress új barátokat. attól mert másokkal fogsz barátkozni nem azt jeleni, hogy vele már nem tartod a kapcsolatot... így neked is lesznek programjaid és ha akarsz még esélyt adhatsz ennek a barátságnak. bár szerény véleményem szerint ez nem egy legjobb baráthoz méltó viselkedés. ja és előbb-utóbb tutira ráunnak egymásra a pasijával ha állandóan egymás nyakán lógnak. :D 17/L
2010. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!