Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor születtél volna legszíve...

Mikor születtél volna legszívesebben és miért?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 18:23
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
0%

Pin-up korszak amerikában, megnéztem volna marilyn monroe-t élőben!!! Biztos szép volt. Azért éltem volna akkor, mert a nőkben még volt tartás, és valami erotikus-titokzatos kisugárzás. Nem volt tele a világ ilyen kis pláza-qrvákkal. Nehezebben lehetett a csajokat megkapni, és olyan titokzatosak voltak. És marilyn monroe nem a pálcika csajok közé tartozott, mégis mindenki imádta. Ma már mindenki versenyez, hogy ki van közelebb a nullához. :/

by betiii

2009. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
1889, mert akkor szép emberek születtek
2009. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ha nem tudhatom, hogy gazdagnak vagy szegénynek, királynak vagy parasztnak születek-e, akkor a távoli jövőt választanám, mert az a hosszú távú tapasztalat, hogy az emberek élete átlagosan egyre könnyebb, kényelmesebb és biztonságosabb, valamint a társadalmi különbségek is csökkennek. Sok más előnye is van a jövőnek, pl. az orvostudomány fejlettebb lesz stb. Egyébként a technika nyújtotta kényelmet és biztonságot leszámítva sok szép kor volt, az pl. az ókorban Egyiptom jó hely lehetett, vagy a későközépkori Európa, az USA száz évvel ezelőtt stb.
2009. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
2020. xDD
2009. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Az ókori Rómában, vagy Görögországban.
2009. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy csak én veszem e észre, de 1990-2000 óta mintha megállt volna a világ. Szóval minden évtizedben változott de most nem.. érdekes
2009. febr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
ÉN 1960 KÖRÜL, HOGY ÉLHESSEK A SZOCIALIZMUSBAN, AMIKOR AZ EMBEREK KISDOBOSOK VOLTAK MEG ILYESMIK. 91-ES VAGYOK.
2009. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
80-as évek elején
2010. ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!