Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted ez a lány ideg beteg?

Szerinted ez a lány ideg beteg?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliba, aki mindig úgy megy, mint akinek tele a gatyája.(X lábnak hívják a háta mögött) Darth Vaderesem vesz levegőt..de komolyan (bocsi jobb hasonlatot nem tudok jelenleg..) na meg úgy pislog, mint akit épp most tépnek..párszor be szólogat a barátnőimnek is.(Pl:Húzz el, meg ütne el a busz) Ő azt állítja nem idegbeteg..na?? szerintetek?
2010. dec. 16. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdekes egyed.
2010. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az x lábról nem feltétlenül tehet, azt meg nem tudhatjátok, hogy miért veszi úgy a levegőt. Ennyiből lehetetlen felállítani biztos képet róla.
2010. dec. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szamóca. ***** válasza:
lehet szimplán xlába van és tüdőbaja, és mellesleg baromira elege abból hogy emiatt csúfolják, ezért szólogat be.
2010. dec. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

"X lábnak hívják a háta mögött"

Ez születési hiba.. Megjegyzem sok fiatal lánynak van X lába és fogalmuk sincs róla..

"Darth Vaderesem vesz levegőt..de komolyan "

Légzési problémái vannak..Akár súlyos asztmás is lehet,és neki már ez is öröm,hogy így veszi a levegőt..

Csak megjegyzem én is asztmás vagyok,és sokszor én nem is hallom,hogy mennyire szuszogok..Elég szar hogy gondot okoz a légvétel..(próbáld ki egy szívószállal..Csak azon keresztül vegyél levegőt mondjuk 1 óráig..Így nagyjából képet kapsz,hogy milyen érzés lehet)

" úgy pislog, mint akit épp most tépnek"

Ez lehet idegi alapú is.Vagy lehet,hogy rövidlátó,és így próbál meg látni rendesen..Vagy az is lehet,hogy hamar kiszárad a szeme ,és a sűrű pislogással állandóan nedvességben tartja..

Csak megjegyzem a pislogásnak pont ez a lényege,hogy a szem ne száradjon ki..

" párszor be szólogat a barátnőimnek is"

Na ez már viselkedési probléma..

Csak megjegyzem...Mondj olyan embert aki soha nem szólogat be,mégha nem is ilyen durvám..Azért ha belegondolsz te is pont ezt csinálod...A háta mögött szólsz valakit..

2010. dec. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy x lába van, és furán vesz levegőt, még nem idegbeteg.
2010. dec. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Úgylátom félreértelmezték páran..bővebb info.:Jóban voltam vele 4 évig, és akkor is ilyen volt.Azt pedig nem tudja, hogy minek "csúfolják".Nem véletlenül írtam oda hogy a háta mögött.A barátnőim visszahúzódó fajták...(elmesélem hogy kezdőtött az egész) egyszer tesin fociztunk, aztán a lány belerúgdosott a barátnőm lábába, beszólogatott neki, hogy húzz már el.hasonló..elege lett, és egy szépet oda káromkodott a lánynak.Óra előtt pár percel pedig jöttek a beszólások, hogy ütne el a busz,kamion..stb. Amikor régebben jóban voltam vele akkor is így vett levegőt, de már akkor sem volt asztmás.Őszintén szólva ez a lány alapból bunkó, nemtörődöm fajta.A szemeiről meg annyit, hogy nem rövidlátó (pontosabban nem szemüveges..) szerintem alapból így pislog.

Bocs a kicsit össze-vissza lévő mondatokért, siettem :D

2010. dec. 16. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!