Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Depis a barátnőm, hogyan...

Depis a barátnőm, hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
Ilyen korban(tizenhárom éves) természetes hogy elégedetlen magával valaki, de ő sajna teljesen úgy gondolja hogy ő egy kis senki, és neki szörnyű élete van, és ő amúgy is egy szörnyen tehetetlen és ronda ember. Közben ennek a fele se igaz, a családjának van bőven pénze, és szeretik is őt. Neki viszont "nem esik jól" a családjával törődni, legalábbis ő így mondta. És az sem igaz hogy csúnya lenne, sőt igen is szép arca van. De ő teljesen magába van fordulva. Lehet hogy az a baja, hogy tulajdonképpen nincs is semmi gondja az életben, és mindent mások oldanak meg helyette. Ő a legjobb barátnőm, hogyan segíthetnék neki?
2010. dec. 29. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
de egy kis ...! mindene megvan és mégis depis?! hát mit ne mondjak... mondd már el a kis drágának hogy nekünk nincs pénzünk, a szüleim elváltak, ÉN nem vagyok szép (és az alakom sem jó) és nincs EGY DARAB BARÁTOM SEM nemhogy egy olyan mint TE aki így szeretne rajta segíteni. NA mondd már meg neki jó?! kicsit idegesít mikor ilyenek depisek akiknek k.rvára nincs semmi bajuk... :((
2010. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
el van kényeztetve a kis p.ja...csak annyi
2011. jan. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

első: azért számomra még ez is álomélet lenne szóval..

am szerintem ne próbáld emggyőzni.. mondd meg h amíg ilyen addig nem foglalkozol vele... csak magába száll

2011. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szúrd le
2011. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt az egyik bnőm,és nem csináltam vele addig semmit.A pénzügyet kivéve ugyanazt gondolta,mint a te bnőd.És ilyenkor azt mondogatta hogy mindjárt öngyilkos lesz,kimegy a konyhába és leszúrja magát...Aztán elmúlt.
2011. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Köztudott a pénz nem boldogít! Szóval ahogy a rossz anyagi helyzetben lévőkkel is előfordul, hogy depressziósak úgy a gazdagokkal is. Attól még hogy gazdagok, nem feltétlenül boldogabb, sőt...lehet fura, de én megértem, hogy a gazdagabbak lelkivilága instabilabb. nekünk alig van pénzünk. Én személy szerint nagyon család centrikus vagyok, a legjobb barátnőm családja viszont nagyon gazdag. Mondanom sem kell...nem is szeretek annyira ott lenni náluk. 2 szónál többet nem is szólnak egymáshoz a szüleivel, azt is flegmán. Na mindegy, ez már annyira nem is ide tartozik, csak szerintem azért nem igaz, hogy mindene megvan.

Elég szánalmas, de nekem is volt ilyen időszakom, mai napig nem vagyok megelégedve magammal, egyáltalán, de már tudom kezelni. Régen viszont...egy igazi idegesítő hülye p*csa voltam, aki nap mint nap 500000000* elmondja, hogy ilyen csúnya vagyok, meg olyan csúnya...nem jó ez, higgyétek el. Mármint az érzés, hogy nálad rondább nincs a világon, te vagy az egyetlen ilyen szerencsétlen csúfság...

Próbáltak nekem is segíteni, de nem sok sikerrel. Hiába mondták, hogy ilyen szép vagy, meg olyan szép, fejezd már be, tiszta hülye vagy stb...

Egy fiú tudott csak segíteni, akaratán kívül :) nagyon de nagyon megtetszett nekem, és én is tetszettem neki. életemben ez volt az első eset, hogy valakivel kölcsönösen tetszettünk egymásnak :) a legjobb az volt az egészben, hogy az egyszerű lányt szerette bennem. merthogy alapból ez vagyok én, egy egyszerű lány :) Ő így szeretett, ahogy vagyok. Tetszett neki a külsőm is és a belsőm is és végre én is el tudtam fogadni. Mert végre lett jobb dolgom is :)

2011. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
szerintem haggyd hadd száljon magába..és majd csak rájön hogy ennek semmi értelme..
2011. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkitől a választ.

Az a baj nála, hogy mindig valaki más oldja meg a problémáit, akármiről is legyen szó. Így pedig nincs rákényszerítve arra hogy értelmesebb dolgokkal foglalkozzon, meg hülyeségeken kívül más gondolata is legyen. Egyébként van fiúja, aki tényleg szereti őt, és szokta is mondani neki hogy mennyire szép meg stb... énis mondtam neki hogy vannak akiknek sokkal nagyobb problémáik vannak, mégsem lesznek depisek mint ő. még példákat is mondtam, de semmi sem segít. most nemnagyon beszélünk, mert elegem lett, és nemigazán szólok hozzá, ő meg ha a közelemben van csak a földet tudja nézni. De mindegy, majdcsak lesz valami.

2011. jan. 7. 22:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Az ugye mindenkinek világos, h az ember akaratán kívül lesz depressziós... A köznyelvi depist használják a szimplán rosszkedvű emberre is, de aki valóban depressziós, ott kémiailag nem stimmel valami.. És a pénz nem fog segíteni a szinapszison.
2011. jan. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
azt hogy van pénzük csak azért írtam oda hogy eltudjátok képzelni a helyzetét. nincs hiánya semmiben. a szüleit meg ő maga taszítja el. és nemtom miért.
2011. jan. 8. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!