Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ötletemről?

Mit gondoltok az ötletemről?

Figyelt kérdés
Szeretnék indítani egy fórumot. Olyat ahol bármiről lehet beszélgetni, nincs egy adott témája. Tudom, hogy vannak ilyenek, de őszintén szólva egyik sem nyerte el eddig a tetszésemet, szeretnék összehozni egy kulturált, barátságos közösséget, szóval aki szerint jó ötlet, és kulturáltnak (értsd: tud rendesen fogalmazni, helyesen írni, és nem anyázza le a másikat ha annak esetleg eltérő véleménye van egy témáról) az írjon valamit. :)
2011. jan. 12. 20:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
szerintem nagyon jó. csináld ha úgy érzed:) és írj h mi a címe;)
2011. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Közben csinálgatom. De látom nagyon népszerű lesz. :'D Olyasmire gondoltam ahol bármiről lehet kb. beszélgetni, ha olvastál egy jó könyvet, láttál valami jó (vagy rossz) filmet, vagy van egy érdekes linked, vagy csak simán akármi ami az eszedbe jut, történt veled valami, jó kedved van, rossz kedved van.. Szóval na, tényleg bármi. :D
2011. jan. 12. 21:30
 3/12 haggyámán ***** válasza:

Készítsd el. Szerintem érdekes lehet. Bár, ha nincs témákra osztva, szerintem nagy lenne a zűrzavar.

Személy véleményem szerint minimum a nagyobb témákat külön kellene válogatni, teszem azt: Film, Zene, Könyv, Informatika, Közösség.

2011. jan. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Úgy van, a káoszt nem bírom.

Egyébként most így hirtelen forumx.hu-n csináltam egy ingyenes phpBB rendszerű fórumot. Nem tudom mennyire jó ez, elsőre nem tűnik rossznak, a célnak pedig szerintem abszolút megfelel. Na majd még foglalkozom vele később. (Informatika témát pl. nem is csináltam, de igazad van, az sem árt.)

2011. jan. 13. 00:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Én örömmel csatlakoznék egy ilyen közösséghez :) Majd feltétlenül írd meg a címét
2011. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kitegyem ide? Bár nem tudom az nem számítana-e reklámnak. Mert már nagyjából megvan, nyitogattam pár témát is, csak eddig tökegyedül vagyok rajta..:D

Mert ha kitenném ide a címet, regisztrálhatna aki akar aztán annyi, nem kellene külön küldözgetni mindenkinek.. de nem akarom hogy emiatt leszedjék a kérdést.

2011. jan. 20. 15:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek küld el emailbe a címet akit érdekel :)
2011. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oké.. akkor majd kicsit később elküldöm hármótoknak, meg ha írnak még akit érdekel..:)
2011. jan. 20. 15:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Érdekel a doloog! :))
2011. jan. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Neked ne m tudom elküldeni mert nem lehet privátot írni. :) Ha beállítod hogy lehessen, elküldöm a címet, utána visszaállíthatod.
2011. jan. 20. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!