Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tetszik amit írtam?

Hogy tetszik amit írtam?

Figyelt kérdés
Már senkise olyan, mint régen, amikor elsőbe azon gondolkoztunk hogy vajon 2300ba élni fogunk e még, mert nem tudtunk számolni, amikor harmadikba örömmel cserélgettük el a tolltartónkat, később a tollainkat,vagy amikor ötödikbe azon nevettünk hogy kik kinek tetszik, hetedikbe megbeszéltük hogy kinek milyen volt az első csók, nyolcadikba egymás vállán sírtunk hogy mennyire hiányzoni fog minden,mindenki mára már mindenki egy más embert lett.Egy másik lélek, másik szív...
2011. jan. 13. 14:57
 1/9 A kérdező kommentje:

...hiányzoni fog minden,mindenki.Mára már mindenki egy más embert lett.Egy másik lélek, másik szív...


ez a rész igyvan. bocsánat

2011. jan. 13. 14:59
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz.
2011. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó, csak a helyesírás néhol..izé...
2011. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rettenetes. Ha írni akarsz, próbálj a magyar helyesírás szabályai szerint...
2011. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ennyire rossz lett?
2011. jan. 14. 11:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Maga a szöveg jó, de vagy nagyon gyorsan írtad, és azért írtál hülyeségeket, vagy egyszerűen hülye vagy nyelvtanból (bocs). Nézd át egy párszor, lassan olvasd át, és javítsd ki. Amúgy a fogalmazással nincs semmi gond (szerintem).
2011. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó lett, csak én egy kicsit változtatnék rajta :D. pl: " mert nem tudtunk számolni " szerintem ez fölösleges, ahogy itt a " később a tollainkat " - nak sincs értelme.


Szóval szerintem így jobb lenne ( persze nem akarom leszólni a tied ):



Már senkise olyan, mint régen, amikor elsőben azon gondolkoztunk hogy vajon 2300 - ban élni fogunk - e még, amikor harmadikban nagy örömmel cserélgettük el a tolltartónkat, tollainkat, vagy amikor ötödikben azon nevettünk, hogy kinek ki tetszik, hetedikben megbeszéltük, hogy kinek milyen volt az első csók, nyolcadikban egymás vállán sírtunk, hogy mennyire hiányzoni fog minden és mindenki. Mára már mindenki egy más embert lett. Egy másik lélek, másik szív...


Nekem így jobban tetszik, de a te döntésed :). Amúgy nem rossz.

2011. jan. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
* senkisem
2011. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
* senki sem :D
2011. jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!