Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mással is előfordul hogy...

Mással is előfordul hogy mikor félálomban van olyan történik vele mintha valami gödörbe lépne és felrántja az egyik lábát?

Figyelt kérdés
szóval tök sokszor van velem hogy nagyban álmodok egyszer csak mintha gödörbe lépnék és arra riadok fel hogy rohadt nagyot rúgtam a lábammal. Veletek volt már ilyen?
2011. febr. 2. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
volt.
2011. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Volt
2011. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyszer olyan történt hogy franciaágyon aludtam egy haverral( ne gondoljatok rosszra máshol nem volt hely azé aludtunk így) és hasonló történt de olyat belerugtam szerencsétlenbe hogy az ágy széllén feküdt és leesett... azért álaomból felébredni nem lehet jó hogy valaki oldalbarúg mire feleszmélsz lent vagy a földön...

Multkor me bnőm párnáját vettem el XD csak arra emlékszek hogy beszél hozzám hogy elvettem tőle... de miek letámasztottam az ágy háttámlájának.... xDxD

2011. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:)
2011. febr. 8. 22:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Sokszor van ilyen velem is, rendszerint félálomban, elalvás vagy visszaalvás előtt/elején. Általában egy kép villan fel, ahol épp megyek valahová, és vagy lépcsőn esek le, vagy egy faágban botlom meg. Mire földetérnék, egy rándulás kíséretében az ágyban találom magam, és pár mp-ig azon gondolkodom, hogy hogy kerültem ide, hol vagyok, illetve milyen jó, hogy itt volt az ágy, így nem estem a földre :)
2011. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
detto :D
2011. febr. 8. 22:31
 7/12 Morfologus ***** válasza:

22:29

Teljesen együtérzek veled :)

2011. febr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utaztam busszal(kirándulás), elaludtam, egyszer csak felugrottam, közbe integettem a kezemmel. Meglepődtem, nem annyira, mint aki mellettem ült.


A lényeg, hogy velem is szokott ilyen történni.

2011. febr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Persze.
2011. febr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Velem is szokott hasonló lenni :). De a hugom se semmi :).Emlékszem egyszer nyaraláson a hugommal aludtunk a franciaágyon,erre ő éjfél előtt valamivel egyszercsak felült,ledobta a takarót és kijelentette,hogy mehetünk fürödni(a tengerbe).Ránéztem az órára,mondtam neki hogy mindjárt éjfél..erre ő:ja? És fogta magát,visszatakarózott.Tök természetesem mondta az egészet.Reggel jót nevettünk mikor elmeséltem neki,mert semmire sem emléklezett :D
2011. febr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!