Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez vajon kínos? (Kérdésed túl...

Ez vajon kínos? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Szeretek öltözködni,szeretek csinos lenni,imádom sminkelni magam.De nincsenek barátaim.Én szeretnék egy ugyanilyen lány amilyen én vagyok,de valahogy nem találom,és ezért más lányokkal barátkozom.Csak az a helyzet hogy ők elnyomnak mert teljesen más a személyiségünk.Ők szeretnek mindenfélén nevetni,én nem tudok ők szeretnek a humorukkal középpontba lenni, én inkább az aranyossággal szeretnék Ők annyira nem adnak magukra,nekem ez elengedhetetlen. Teljesen más vagyok mint a többi korombeli.Nagyon egyéniség vagyok? Vajon megtalálom a legjobb barátnőmet? 15/L
2011. febr. 6. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mi hasonlítunk :) nekem sincsenek barátaim nagyon, és én is szeretek sminkelni öltözködni stb. :)

nálam is mindig röhögnek azokon a dolgokon ami szinte már nem is vicces és nem érzem jól magam a jelenlétükben mintha ott se lennék

én is keresem egy ideje azt a lányt akivel nagyon hasonlítunk és tudunk miről beszélni :)

biztos vagyok benne hogy egyszer megtaláljuk a legjobb bnőnket de lehetünk mi is azok :p 14/L

2011. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
írj privit.:):P
2011. febr. 6. 20:16
 3/3 anonim válasza:

1.legyél humoros.

2.legyél szép új ruhákkal.

3.legyél divatos.(oldaltáska,köröm lakk,(bőrkabát),menő teló

4.legyél kocka xD

5.legyél zene mániás(can't believe it,wrecking ball...)

6.legyél káromkodó(viccekkel)

2014. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!