Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is rib@ncok...

Szerintetek is rib@ncok vagyunk? 13L

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmmel mi vagyunk a "menő klikk" élén. Tehát minket kettőnket hívnak mindenhova, mindenkivel jóban vagyunk. És ugye ez igencsak bekönnyít nekünk a fiúknál, mert a barátnőm magas vékony én meg nőiesebb vagyok, így mindkettőnk megtalálta a magának valót. van egy kis baráti körünk, (félreértés ne essék, nem nézzük le a többieket, mi se vagyunk dúsgazdagok, inkább a dúsgazdag, szülők szeme fényei vannak kiutálva) együtt megyünk nagyon sok felé. Feltöltöttünk face-re képeket, amiket minden hülyeséggel pózolunk és a kedves villasoron lakó társaink megtiszteltek minket "leszarom" gombokkal, kommentekkel, stb. De miért írják oda, hogy "Nem vagytok igazi barátai egymásnak, k*rvuljatok csak XYnnal és YXel..." Miért ilyenek?

13L


2011. febr. 9. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem csak k*rvák vagytok.
2011. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert iszonyat nagy az arcod. Azt hiszed, tiéd a világ. 13 évesen nem lájkolni kell, meg fiúzni. Suli hogy megy?
2011. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ribancok, csak hülye p*csák. Nem egy dolog a kettő... A p*csa rosszabb... :/
2011. febr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyok.
2011. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
fake kérdés, az egós kis csitrik nem is ismerik ezt az oldalt, vagyha igen, akkor ezt a kérdést a szexrovatban tették volna fel.
2011. febr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyilván nem vagytok kis rib@ncok, de tény, hogy mostanában a korosztályotok túl sokat mutat meg magából, és igyekszik nagyobbnak, idősebbnek látszani. Nem vagyok maradi gondolkodású anya, de igyekszem ebben a kérdésben kicsit visszafogni a saját 12 éves lányomat. A legdurvább fotó, amit felrakott magáról egy chopper motoron halálfejes pólóban feszítve készült (motoros család vagyunk).

Ami szerintem még inkább gáz, az a klikkesedés. Elfelejtitek, hogy pont attól szép a világ, hogy sokszínű, és minden társatok más és más. Csoportokra bomlotok anyagi helyzet, vagy külső alapján, ahelyett, hogy magatok közé engednétek nálatok rosszabb helyzetben lévő, vagy másként gondolkodó társaitokat.

2011. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Költői kérdés.



Hát persze, hogy azok vagytok, még hozzá jó nagyok!

2011. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem r*bancok vagytok, hanem hülye p*csák, ahogy azt már előttem is írták. Rühellem a fajtátokat, belőletek mindenhol van legalább 4-5. Amúgy én is kíváncsi lennék rá, hogy milyen jegyeid vannak...
2011. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit túl sokat képzeltek magatokról.De remélhetőleg ez majd megváltozik. Én sem hiszem,hogy egy busz elé ugranál csak azért,hogy mentsd a ,,barátnőd" életét...

A tipikus tükörben pózolós,csücsörítős,pucsítós(stb) képeteket pedig jobb ha leszeditek a netről,mert csak tömeg p*csák lesztek minden normális ember szemében. (:

2011. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!