Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 12 éves korosztályba miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 12 éves korosztályba miért csak a rib@ncok a nyerők?

Figyelt kérdés

De most komolyan!

12 éves lány vagyok. Nem vagyok szép, de ronda sem. És 100x értelmesebb mint az 'ilyenek'. (Nem, nem vagyok beképzelt: a fiúk az osztályban a hidrogén-szőke, vihogó lányra buknak. Pedig van sokkal normálisabb lány is - nem is egy.)


De miért? Ezt ki fogják nőni, vagy ez az 'új kor' divatja?


2010. nov. 16. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még minek ezen rágódni?
2010. nov. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hagyd rá
2010. nov. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

még kisgyerekek!

majd kinovik

2010. nov. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Elsőnek:


Hát elég kilátástalan a helyzet ilyen téren... Meg az is unalmas, ha végig kell nézni, hogy az osztály összes fiúja elhívja ugyanazt a csajt moziba stb.


A többi lányt meg cse$zegetik, hogy rondák.

2010. nov. 16. 19:27
 5/12 anonim ***** válasza:

nemcsak a 12 éves korosztályban...nálunk is ezt csinálják.

16/L

2010. nov. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Nálunk is ezt csinálják a lányok...de ez nekem egyátalán nem jön be,én undorodom ezektöl.

14/F

2010. nov. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12 évesen nagyon gyerekek vagytok még, Mivel kortársaid azt látják, hogy az a menő, és jó csaj, aki rib@ncos, ők is őket keresik. MAjd idővel észhez térnek. :)
2010. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem ez mindig is így volt, 12 évesen énis ezen dilemmáztam xd amúgy az első kapcsolatom 14 évesen volt és másfél évig tartott, nem voltam sose villogó ribi(akiknek azóta sincs tartós kapcsolatuk háhá:D), személyiségem fogta meg a srácot...mondjuk pár évvel idősebb volt, és értelmesebb mint a korombeliek... 18/l
2010. nov. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Miért foglalkoztok még ezzel? Az egy dolog, hogy megjelentek az első pelyhecskék a nunin, de ettől még nyugodt szívvel lehet babázni, legózni, színezni. Ne foglalkozz másokkal, abból csak a baj van. Majd kinövik, a fiúk kb 25-26 éves korukra amikor megkapták a diplomát. A lányok egy része pedig sosem növi ki. De hát ilyen is kell:D

A mai világ pedig nem kicsit el lett b@szva, ne aggódj 10 év múlva ez lesz a természetes:(

2010. nov. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
12 évesen játssz a barátnőiddel, nevessetek, éljetek, és a buta libákkal meg nem köll foglalkozni :) Ilyenekből lesznek az igazi lepusztult, ostoba, értéktelen nők :)
2010. nov. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!