Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai tinik körében miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai tinik körében miért a rib@ncok a menők, népszerűek?

Figyelt kérdés
A mai 15-17 éves fiúk nagyra tartják azokat a lányokat, akiknek már annyi barátjuk volt, hogy egy kezükön nem tudják megszámolni őket, 13-14 évesen már megvolt az első szexuális élményük, mutogatják és kelletik magukat mindenkinek. Ehez persze hozzájárul az is, hogy a hűség az ő szótárukban nem szerepel. Ennek tudatában mit szeretnek bennük a fiúk?
2011. jún. 10. 20:31
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%
sexelni velük mutogatni őket a haverjaiknak...ennyi
2011. jún. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Pontosan! Ez van, ennyit is érnek...
2011. jún. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ribancok és bármikor megdughatják!
2011. jún. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
Jól ki tudjàk õket hasznàlni, de amikor ezek a lànyok elérik a 25vagy 30 évet, sajnos akkor jönnek rà, hogy màr nem menõk.
2011. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De ezek a lányok hogy hogy nem szégyellik magukat,amikor előbb utóbb mindenki arról beszél majd, hogy nekem is megvolt, és nekem is. Aztán a gyerekeinek mit fognak majd mesélni? 25 évesen már ki lesznek égve :s
2011. jún. 10. 20:40
 6/25 A kérdező kommentje:

Utolsó, most látom a válaszodat, akkor nem csak én gondolkodok így :)


Egyébként köszi a válaszokat.

2011. jún. 10. 20:42
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Majd találnak egy palimadár pasit, akivel elvetetik magukat és hazudnak majd a saját gyerekeinek is!
2011. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ilyen környezetbe vagyok ahol az a menő ha egy csaj nagy ribanc..én nem vagyok ilyen és ez meg is látszik azon hogy nem harcolnak értem a pasik,de nembánom. Mert amikor a ribik leélték fénykorukat,mi normalis lányok leszünk a menők :)
2011. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a fiúk nem épp tartós kapcsolatra hajtanak. Ennyit akarnak ők is: minél több csaj meghúzni, az se baj, ha egyet csak egyszer lehet, mert másodszorra nem kér belőle.

Azok a lányok, akik fekszenek ilyen könnyen, idő és munkaigényesek, dolgozni kell érte, hogy lefektethesse.


Ezek a kis rib.ancok meg könnyen kaphatóak, nem kell velük fáradni, egy héten akár 10-12 is "horogra akad".


Aki csak b..ni akar, az ilyet keres.


Akinek ennél több esze van fiú létére is, az nem érdeklődik olyan csaj után, aki ezt csinálja, nem égeti magát.


Az meg elég durva, ha egy ilyen "közkinccsel" fel lehet vágni a haverok előtt... jó hogy má' nem adják körbe egy este, mint a békepipát.

2011. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Tudod egy a baj, hogy azok a lànyok vagy vannak feleségek is, akik igy viselkednek, ezeknek àltalàban mindig jobban sikerûl a hàzassàguk és az életük is. Nem lehet màr érteni semmit sem, ebben a vilàgban.
2011. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!