Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért néz az exem legjobb...

Miért néz az exem legjobb barátja?

Figyelt kérdés
A volt barátom "legjobb" barátja állandoan bámul a suliba. Elöször még azthittem hogy csak beképzelem, de utánna a bnöm is mondta hogy nagyon nézett. és egyszerüen nemtudom eldönteni hogy mit akart. Mert nem hiszem azt hogy tetszek neki mert ö az ilyen modell osztálytársnőivel szokott lógni meg ilyesmi. és nemtudom miért néz. és már annyira idegesít ez a dolog. és sztem direkt csinálja hogy kiakaszzon..de akkor nagyonjol cisnálja...:D Légyszi segítsetek. Miért néz állandoan?
2011. febr. 10. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézzed teis!
2011. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert ki mást nézzen? :D amúgy ja, bejöhetsz neki. nézd meg h néz és megtudod h mit akar. nézz a szemébe vissza, aztán lesd a reakcióit:D
2011. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kémkedik utánad, az exed megbízásából? Vagy az exed ki akarja ugrasztani a nyulat a bokorból, hogy hogyan reagálsz az ilyen cselekedetre? Szerintem egyszerűen menj oda hozzá, és kérdezd meg, hogy: mit nézel rajtam? Talán maszatos vagyok?
2011. febr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát amikor énis ugy probálom nézni akkor semmi mosoly nincs az arcán csak vadul néz..és néha nagyon megtudok ilyedni töle...de aztse gondolom hogy utálna mert egyszer már beszéltünk és akkor kedves volt fogjukrá..:D..de am mostanában már énis probálom "visszanézni":D:D
2011. febr. 11. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!