Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan viselkednétek? Ti...

Hogyan viselkednétek? Ti elvállalnátok?

Figyelt kérdés

Ahol a párom lakik,abban a faluban kaptam egy állásajánlatot.(Polgármesteri hivatalban)

Nem igazán ismerek itt embereket,és elég csendes vagyok.

Papírmunkát kellene csinálnom,számítógépet kezelnem.

A hölgy aki helyére felvennének ő azt mondta,hogy segít mindenben,betanít.Tényleg nagyon segítőkész.

A párom anyuját egyből az érdekelte,hogy mennyi fizetést kapnék én ezért.

4 órába foglalkoztatnának,eleinte,aztán lehet majd változna.

A párom szülei gazdagok,és a faluban úgymond senki nem áll úgy mint ők.

Ezért is kérdezte szerintem anyósjelölt a fizetést.

De én úgy érzem,hogy meg szeretném próbálni,még nem volt munkahelyem.

Ez is munkaviszonynak számít majd.

Lehet attól tart anyósjelöltem,hogy szégyent hozok majd rájuk,vagy nem tudom.

Tudják,hogy csendes vagyok,és igazából velük nem is nagyon szoktam beszélgetni,mert nem tudok velük miről,nem nyit felém,én pedig már sokszor próbáltam felé.

De másokkal akivel érzem a szimpatizálást jól el tudok beszélgetni.

Csak nem kell,hogy ott legyenek a leendő anyósék,mert frászt kapok tőlük.Holnap reggel mennék a Polg.Hivatalba,hogy megnézzem mégis mit kellene csinálnom,és aztán betanulom amit kell.

1-jén kellene kezdenem,addig kell megtanulnom.

22/L


2011. febr. 14. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenféleképpen próbáld ki.

Azt viszont nem látom biztosnak, hogy a szégyen befolyásolja anyósod viselkedését.

Ha ugyanazt akarja neked, mint magának, akkor lehet, hogy csak átgondolta, hogy megéri-e.

A jobb módúak máshogy számolnak. Nekik drágább a saját idejük, mint amennyit kifizetnek másoknak.

Én a helyedben lépcsőfoknak tekinteném, és igenis rálépnék. Ebből még lehet később hasznod, akkor is, ha nem maradsz a munkakörben. Sok sikert! :)

2011. febr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vállald el!
2011. febr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is vállald el.
2011. febr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

El szeretném vállalni.

Kíváncsi vagyok arra,amikor majd ez az asztalnál felvetődik,hogy apósjelölt és anyósjelölt,hogyan fognak erre reagálni.

Nem akarom,hogy ők döntsenek helyettem,mert akkor később is bele fognak szólni a dolgaimba.

2011. febr. 14. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!