Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tegyek kárt magamban?

Hogy tegyek kárt magamban?

Figyelt kérdés
Nem akarok mghalni,csak szeretném ha egy picit figyelnnek rám az emberek,már belefáradtam mindenbe.Légyszi ne oltsatok-le hanem adjatok nekem ötleteket hogy hogy tudnám fájdalom mentesen csinálni.
2011. febr. 20. 11:07
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
De ezt most hogy érted..pl. csinálsz egy nagy vágást a pofádon?
2011. febr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
nem.Hanem amitől mondjuk már kórházba lehet kerülni,de nem halálos.
2011. febr. 20. 11:12
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Vágd fel az ereidet keresztbe.Attól nem halsz meg.Aki tényleg meg akar dögleni az hosszába csinálja.Azért próbáld elkerülni az ütőeret,nehogy baj legyen.
2011. febr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
kérlek ne csináld!!!velem se törödnek sokan de akik igen azok nagyon szeretnek.téged is sokan szeretnek és lehet ha felvágod az ered rosszul csinálod és meghalhatsz ne csináld!!=)
2011. febr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 szamóca. ***** válasza:
0%

az ilyen balf*szok miatt terelődik el a figyelem a valójában depressziós, tényleg életveszélyben lévő emberekről.

ha fel akarod hívni magadra a figyelmet sz*rj a szoba közepére, cukrozd meg és zabáld fel, ne poénkodj olyannal amibe mások meghalnak.

2011. febr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
40%
Ha a családod nem figyel rád akk csapj az asztalra (talán el is törik a kezed) és kiálts rájuk, hogy figyeljenek rád és beszélgessetek!! És nehogy azt mondd, hogy nem figyelnének akkor se rád, mert olyan nem létezik. Csak kell egy kis határozottság!!
2011. febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
igazából nem értem hogy most ezt miért írtad,amikor nem tudod hogy mik zajlanak bennem le.Honnan tudod hogy nem vagyok depressziós?Egyszerűen nem akarok meghalni,de szeretnék egykis figyelmet kapni az emberektől,nem tudod hogy miket éltem át épp ezért légyszives ne írj ilyeneket.Egyébkén ha ez megnyugtat akkor már elgondolkodtam a halálon,csak végiggondoltam és ezért jutottam ide. köszi szépen....
2011. febr. 20. 11:27
 8/24 A kérdező kommentje:
se a barátaim nem figyelnek rám,senki a családom se.Tudjátok mennyi mindent próbáltam már??? Teljesen elzárkóztam a külvilágtól.Szerintem nincs más választásom
2011. febr. 20. 11:29
 9/24 anonim ***** válasza:
50%
Nem oltogatlak, de a manipulatív önsajnáltató drámázás zsákutca, nem vezet sehová. Ha úgy érzed, hogy elhanyagolnak, akkor tegyél valamit, amivel pozitív értelemben hívod fel a figyelmet magadra. Valami pozitív "hőstett" kiemelkedő tanulmányi, sport vagy egyéb alkotói tevékenység, műalkotás vagy versenyen részvétel, szakkör vagy klubszervezés vagy bármi, de ne önsajnálatra alapozódjék.
2011. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 kojee ***** válasza:
egy pszichodráma csoport számodra hasznos lenne.Amúgy meg ne károkozással hívd fel magadra a figyelmet, mert az nem megoldás semmire.
2011. febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!