Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvás gondjaim vannak és...

Alvás gondjaim vannak és sokszor mikor szenvedek mert nem jó sehogy annyira ideges leszek hogy még magamban is kárt tudnák tenni akaratomon kívül! Szét tudnák olyankor törni mindent! Elborul az agyam sokszor! Nem csak este! Lehet hogy 2 énem van?

Figyelt kérdés
A másik pedig mit tegyek ez ellen?És miért lehet ez?:Elég sokszor elájultam már,legyen szó olyan történetről ami kórházas véres stb dolog vagy csak azért mert nem érzem jól magam társaságban!Olyankor érzem hogy elsápadok elkezd sípolni a fülem aztán nem hallok semmmit és elájulok!
2011. febr. 23. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Súlyos pánikrohamod van. Nekem is van de nem ilyen,én nem ájulok,csak szédelgek,és dobog a szívem mert megilyedek,hülyeség de nem tudom mitöl. Nagy kivizsgálás,vér vérnyomás cukor minden,ha nem találnak semmit és egészséges vagy,nem marad más hátra,csak az amit én teszek: Citromfü tea,aloe vera,magnézium is jól jön néha segít a koncentrálásban,esténként megiszok egy kis pohár finom vörösbort néha (alacsony a vérnyomásom),sok vizet iszom (ha ki vagy száradva az nagyon rossz)....meg sorolhatnám! Összeszedek mindenféle természetes módszert ami javíthat az állapotomon. Ja! ès a legfontosabb az önkontroll! Ha nem képzelödöm vagy tuok uralkodni a bolond gondolataimon az már fél siker!
2011. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz ez az egész!Már nem merek emberek közelébe menni mert félek hogy elájulok valamiért!A teákkal az a gondom hogy nem tudok sokat inni csak úgy,és nem hinném hogy lenne ,,kedvem" mindig főzni!A másik az önkontroll!Na az nekem nem megy!!Sokszor olyat művelek hogy nem ismerek magamra!Mintha nem én lennék!Sajna a párom agyára is megyek ezzel és félek hogy elveszítem ezek miatt!
2011. febr. 23. 22:18
 3/10 A kérdező kommentje:
Mikor rámtör a dühroham azt érzem nem bírom tovább,szétrobbanok!Úgy érzem elöbb utóbb összeomlok!Valószínű nem csak pánik betegségben szenvedek?Depresszióm is van!...
2011. febr. 23. 22:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát nagyon sajnállak,de ha ilyen rossz a helyzet talán orvoshoz kéne fordulnod, és ne igy állj hozzá hogy nekem nem megy,meg hogy nincs kedved teát fözni,a mikroba felforralod a vizet egy pillanat,filter bele és kész ,ha igy folytatod valóban be fogsz kattanni,akarni kell jól lenni,ha nem akarod nem is fog menni.:-)jobbulást
2011. febr. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Megpróbálom!Pszihológushoz forduljak?Ingyen van a ,,kezelés"?
2011. febr. 24. 10:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem fizetni kell a kezelésért,de ilyen súlyos tünetekre inkább a pszichiátert ajánlom,Ő ír fel gyógyszert a bajokra.
2011. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van pánikbetegségem és depresszióm. Azt ajánlom kérj beutalót a körzetitől az idegosztályra. Ott tudnak neked segiteni és ingyen van.
2011. márc. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most akkor honnan tudjam kihez forduljak?Mert nem tudom!:-s A körzeti dokimtól nem szívesen kérdezek ilyet!Pedig tudom hogy ő tudna ,,eligazítást" tartani!
2011. márc. 2. 20:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Vegyél erőt magadon és igenis kérdezd meg,ha tudod,hogy segítene...ezzel nem lehet tartósan élni,mert be fogsz kattanni,és abból a gödörből meg nem lehet kijönni.
2011. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ostobaságnak fog tűnni, de.......:


vegyél ki pár nap szabadságot, majd bátran

"omolj össze, kattanj be"

99% ,hogy nem fog sikerülni - ebből erőt meríthetsz a folytatáshoz, lesz egy tapasztalatod arról, amitől rettegsz, azaz nem lesz - mert nem kattansz be.


Utána, ha kell mindezt elmesélheted a pszichiátrián ahol maximálisan diszkrétek és kíméletesek.


Nem kell Neked diagnosztizálnod magad és arról sem kell dönteni, hova tartozik a tünetegyüttesed.


- Nyugi jó helyre irányít tovább az első doki, akit a bizalmadba fogadsz!

2011. márc. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!