Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó női szakmák? Vagy érettségi...

Jó női szakmák? Vagy érettségi után mit csinálhat egy lány amiből később meg is él?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyógymasszőr?
2011. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Fodrász, kozmetikus szerintem elég nőies szakma. De azt a pályát kellene választanod ami érdekel is, mert ha nem érdekel vagy nem érzed benne jól magad esetleg megunod akkor otthagyod vagy szenvedsz...
2011. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fodrász kozmetikusból már nagyon sokan vannak, szinte mindenki arra megy.

DE végülis mi érdekel téged, mi az amiben megállnád a helyed szerinted?

2011. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
idegenforgalmat tanulok, de nem igazán szeretem már... és konkrétan nem tudom mi érdekelne... esetleg környezetvédelmes dolog v vmi szépségiparbeli de ezekhez iskola nincs közelben meg amúgyse sok lehetőség, pszichológia is jó lehet de az egy elég nehéz szak nincs elég szorgalmam hozzá szerintem. De jó lenne valami ami tényleg ér valamit fodrász kozmetikus tényxleg sok van pedig nem lehet rossz dehét így ?
2011. febr. 22. 18:30
 5/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok

igazából most én is ilyen helyzetben vagyok, hogy nem tudom mit kéne elvégeznem, milyen szakot kéne elvégeznem:S

2011. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát nekem egy évem van rá h eldöntsem és sejtelmem sincs :/
2011. febr. 22. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!