Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen nőről?

Figyelt kérdés

Közel 30 éves, egészséges fizikumú, 3 éve feleség, másfél éves, egészséges kislány anyukája, tehát LÁTSZÓLAG minden rendben. Mégis kitalálta, hogy most elment egy babája, elvetélt. De ez nem igaz, kitaláció.

Miért tehette ezt? Figyelemfelkeltés, vagy szimplán beteg? Egy ismerősömről lenne szó, és elsőre a dolog mérhetetlenül feldühített, de.....lehiggadva is elszörnyeszt ugyan, mert ez nem egy vicc, vagy......nemistudom! Szerintem segítségre lenne szüksége! Vagy nem?


2011. márc. 10. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

De. ilyet az ember nem talál ki...


nekem volt sajnos de ezzel az ember nem példálózik csak úgy...

2011. márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Honnan tudod, hogy kitaláció?

Belenéztél a bugyijába?

2011. márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

honnét tudod h nem igaz?


amúgy elég beteg ha ezzel "viccel" :S

2011. márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem merem már azt a szót használni, hogy barátnőm, mert már egy ideje nem az, viszont több mint 20 éve ismerem. Amikor előadta a dolgot, akkor is sánított nekem a történet, de még nem támadtam neki, csak megült a vállamon a kisördög. Másnap megint felhívtam, hogy is volt ez, és már másképp adta elő a történetet, más időponttal, meg....másképp, mint előző nap. Mondtam is neki, hogy fenntartásaim vannak a dologgal kapcsolatban, mire persze ő meg sértve érezte magát, de....végül szembesítettem, hogy nem csak 1-2 napig vérzik valaki, aki elvetél, meg.....mindegy is! Sántított a sztori, és nem az első alkalom lenne, hogy ilyen dolgokat kitalál. Persze már rég nem a barátnőm, inkább csak ismerős, de lassan annak sem mondanám. Mondtam is neki, hogy szerintem beteg, ha ezt csak kitalálta, és nem szeretnék vele soha többet kontaktálni. Értitek Ti ezt?
2011. márc. 10. 15:29
 5/13 anonim ***** válasza:

"nem csak 1-2 napig vérzik valaki, aki elvetél, meg..."



de igen. mindkét estetben igy van ha missed ab és ha magától megy el a koraterhességben az embrio.


1-2 napnál nincs tovább vérzés.


na mindegy amúgy ha nem 'barátnő' akkor nem kell tartani vele a kapcsolatot.

2011. márc. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Rendben, csak nem a kérdésemre válaszoltál! A kérdés ez: MIÉRT tette ezt? Beteg ( pszichésen) ? Tényleg érdekel a véleményetek....
2011. márc. 10. 15:34
 7/13 A kérdező kommentje:
Kértem, hogy mondja el, mi áll az orvosi papírján, de nem tudta előkapni.... meg mondta, hogy " Mi-mi?! Hogy vetélés!" Kérdeztem, hogy "Csak így? Nem is latinul, meg semmi más nem áll rajta?" És mi a dátum? Azt sem tudta megmondani, kavart mindenféle dátumot. Elhangzott a 6 hetes, a 8 hetes, meg mindenféle....
2011. márc. 10. 15:37
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nem barátnőd, akkor meg miért foglalkoztat a dolog? Én se adtam volna a kezedbe semmilyen orvosi papírt (már ha van), mert nem vagy senkije, semmi közöd hozzá.

Az egész úgy néz ki, mintha vallatnád, éppen ezért azon sem csodálkozok, ha tényleg kitalálta, mert azt mond, amit akar.

Miért vájkálsz az életébe????

2011. márc. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért látod rosszul, mert én már nem igazán keresem őt, mindig ő hív, most is ő keresett. ő ragaszkodik ennyire hozzám.
2011. márc. 10. 15:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha ó ragaszkodik hozzád akkor ahhoz bizalom is jár..
2011. márc. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!